Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az átlagos álláskeresési...

Ha az átlagos álláskeresési idő 18 hónap (ksh, portfolio.hu) vagy akár ennek többszöröse is lehet, akkor még hova tovább? Vagy ez már a kötél-faág megoldás lenne?

Figyelt kérdés

Olvasom, hogy a 90-es évek vége óta nő az átlagos álláskeresési idő, mostanra elérte a 18 hónapot, de akár ennek többszöröse is lehet.

???


18 hóbap = 1,5 év.

Ennek többszöröse is? Hányszorosa? Mondjuk 2x?

Akkor az 3 év?

Na most azt ne mondjuk már nekem, hogy aki 3 év (vagy több!) hónap alatt se talál melót, az még valaha is fog.

3 év az már önmagában garantálja, hogy egyetlen munkaadó se foglalkozzon az illetővel.

Mikor dolgozott utoljára? 3 éve? Köszönjük, hogy jelentkezett.

Ennyi.



3 évet hogy lehet kihúzni elő nélkül? Miből élnek addig?


2015. febr. 12. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én, igaz csak 2 éve álláskereső..diploma, nyelvtudás van, de 40-50 év feletti nő nem kell sehova. :-(

Miből élek? alkalmi melókból (szórólapozás), meg hazaköltöztem nyugdíjas anyukámhoz, meg a testvéréhez vidékre, ott olcsóbb az élet, mint Bp-en. Így 3an élünk együtt.


Bnőm szintén uebben a cipőben jár, ő férjnél van, a férje jól keres eltartja.


Szóval csak a családra lehet támaszkodni.

2015. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első! Miért nem próbálkozol külfölddel? Van egy állásközvetítő, kérdezz rá, hátha tudnak tanácsot adni. Ha van nyelvtudásod, sose lehet tudni kint lenne rád szükség, ez Mo. és kelet Eu itt nincs munka én is évek óta nem találok munkát és 34 vagyok már :/ Én hajóval próbálkozok, talán össze jön ha nem hátha Anglia, vagy mit tudom én. Nézz körbe, érdeklődj!

[link]

2015. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50 feletti nőként külföld is szinte reménytelen...Sajnos fizikai munkákat nem bírok a gerincem miatt,a szellemieket meg a bennszülötteknek tartják fent, nem a bevándorlóknak. Pénzem sincs elindulni. Az se úgy működik, hogy egy fillér nélkül nekivágok egyedül az ismeretlenbe...
2015. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt jól megmagyaráztad magadnak.


" szellemieket meg a bennszülötteknek tartják fent, nem a bevándorlóknak."


Te komolyan azt hiszed, hogy minden magyar fizikai munkát csinál kint?

2015. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!