Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van kereslet Magyarországon...

Van kereslet Magyarországon Budapesten kívül limuzin kölcsönzésre? (esküvők, ballagás, szülinap és a többi) Azért itt kérdezem, mert a google nem adott erről használható infót.

Figyelt kérdés
Jó marketinggel és bőven ár alatt mint a nagyobb pesti konkurensek. Helyesbítek, nem is konkurens célból, hanem egy kisebb árfekvésű kisvárosi szórakoztatás keretein belül. Úgy számolom, hogy 40e Ft-os óradíj helyett 20-25-ből meg lehetne oldani az egész estét. Igazából csak imádom az amcsi gépeket és hobbi szinten akarom bejátszani, hogy kitermeljem a gépkocsi éves biztosítását (80 E Ft) :) Nem akarok meggazdagodni, csak kellemeset a hasznossal alapon. (Y)

2014. ápr. 3. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a piac már túl van telítve, valami eredetibbel kellene előállnod...
2014. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bp-en kívül is van élet. Vidéken is vannak esküvők, ahol egyébként szintén elérhető a limuzin bérlés.
2014. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Emu tartásba kezdek bele egyébként főprofilként első vállalkozásomban. De mint említettem nagyon szeretem az amcsi gépeket és az első bevételekből szerettem volna megvalósítani egy régi álmot, de mivel viszonylag sok pénzt vinne el, ezért akartam, hogy kis hétvégi mellékesből eltartsa magát. :) Még akkor átrágom. (Y)
2014. ápr. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!