Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék egyetem előtt...

Szeretnék egyetem előtt elmenni dolgozni erre (szerintetek) van esélyem? Vagy merre nézelődjek?

Figyelt kérdés

Turizmus és vendéglátás szakon szeretnék tovább tanulni és oda kell a nyelvtudás rendesen (tudtommal). És szeretnék pénzt keresni előtte és ha lehet, akkor nyelvtudást összeszedni. Mivel angolul tanulok (hamarosan megyek C1re) és németül tanulok suliban (a német nagyon idézőjeles, én se nagyon vágom meg szerintem a tanár se, vagy tanítani nem tud, de az osztály egy mondatot nem tud németül, pedig amúgy nem rossz a gimi).


Ezen kívül spanyolul tanulok és nagyon szeretem és egyenlőre egész jól megy. Naszóval szeretnék kimenni gyakorolni egy évre és pénzt keresni.


Hol lenne lehetőségem spanyol szállodában munkát találni? És kb mennyit tudnék 9-10 hónap alatt keresni? Illetve kb mennyire fejlődne a nyelvtudásom egy alsóközépfokról?



Előre is köszönöm!!



2015. febr. 16. 10:37
 1/1 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Az interneten keresgélj címszavak ott biztosan találsz.
2015. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!