Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyes emberek miért képesek a...

Egyes emberek miért képesek a fizetésük nagy részét elverni kocsira, ruhára annak ellenére, hogy nem engedhetnék meg maguknak?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt, nettó 200 körül keres, de el van adósodva, a kocsihitel már behajtónál van.


Havi 50 körül költ csak ruhára, és egyéb felesleges dolgokra. A kocsihitele közben felment 80 ezerre per hó, és már behajtónál van. Hó végén mindig ismerősöktől kunyerál pénzt. Érekes én a nettó 90-emmel szépen megvagyok. Mondjuk nincs kocsi és extra márkás ruha. Minek? Nem is kellenek ezek.



2015. febr. 17. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Kocsihitelt én sem vágom,inkább képezze magát és legyen jó amit csinál és akkor amikor emelkedik a zsetonja akkor vehet autót.

De komoly ruha ma már ALAP,mind nőknek mind pasiknak,más hidd el,felveszel egy G-STAR cuccot,máskép érzed magad egyedi vagy.

2015. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

"De komoly ruha ma már ALAP,mind nőknek mind pasiknak,más hidd el,felveszel egy G-STAR cuccot,máskép érzed magad egyedi vagy."


Ez egy vicc akart lenni? :D Fontos lehet az apolt, rendezett megjelenes, de ehhez nincs szukseg olyan tularazott ruhakra, mint G-star raw. Ha te ettol erzed magad "máskép" meg egyedinek, akkor komoly problemak vannak az ertekrendeddel!

2015. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó pedig tapasztalat,sokkal több lány figyelt fel rám,mosolyog,kacsintások,és igen volt akivel 2 perc múlva csók is volt,és esküszöm semmit se csináltam szinte.

Más leszel,mert az ,,átlagosság nem vonzó",ki kell tűnj.

Minden lány csak dicsérte,hogy olyan ritka a jó megjelenésű igényes férfi,akinek van stílusa,és ez volt mindig az ütő kártyám,a lány kezdett teperni nem mint a pasik akik tepernek a nőért.


Ez nem beképzeltség ez tapasztalat.

2015. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Plusz nagyon más mert ha be akarsz kerülni egy komoly társaságba ott is először a ruhád mondja meg,most tényleg olyan emberekről beszélek akik tőlem sokkal de sokkal komolyabbak és még is befogadtak,pedig hozzájuk képest még nem vagyok ott ahol ők.

Ez nagyon jól jön kapcsolatépítésnél mert egyből kaphatsz egy magasabb pozíciót,több fizut is,bizalmi állások vagy bármi kiszélesedik a palettád.

2015. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Így van! Felveszel egy 35,000 ft-os G-star farmert, egy 28,000 ft-os inget, ráhúzol egy 80,000 ft-os G-star kabátot...


Aztán a csaj velem jön el randizni, mert egy kávéra sem tudod meghívni, te meg mehetsz anyuhoz minden este vacsizni, mert kajára sem marad a hónapban... De lesz egy (1!!) csinos ruci szetted, amiben járhatsz minden nap. WoW!

2015. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Ez igaz,hogy ha nem teheti meg az ipse akkor ne,én most arra gondolok ha van rá lehetőséged.

Ez sem jó ez igaz.

Most arra gondolok,hogy érdemes be be újjitani.

Mert ez is tükröz sok mindent,sok lánnyal beszélgettem erről és panaszkodnak,hogy a pasik iszonyatosak itthon,semmi stílusuk,nem tudnak öltözködni,igénytelenek,vagy vékony vagy kövér.


Ezt lányok mondták és ebből szürtem le dolgokat,és tényleg működnek.

2015. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egy ismerősöm 90k-s fizetés mellett vett hitelre egy használt kocsit és állandóan azzal jár dolgozni (úgy hogy pár havonta szervizbe kell vinni valami szar miatt), mellé vett hitelre egy laptopot is (nem a legolcsóbbat, hanem egy 240-250k-s csodagépet), vett hitelre egy telefont pár hete (de megint egy szart és már problémák is vannak vele). Mindeközben siránkozik, hogy semmire nincs pénze, otthon lakik, szülei etetik és pár napja rendelt a netről valami túlárazott szar cipőt, ami megint csak szét fog menni pár hét/hónap alatt és majd rinyálhat az miatt is.


Nem értem az embereket, komolyan. Egyetem alatt én havi 60-70k-ból megéltem úgy, hogy én fizettem az albérletet és a rezsit, mellette pedig senki nem etetett.


4: Egy normális, komoly társaságban konkrétan leszarják azt, hogy milyen ruhákban "páváskodsz". Ott a belső értékek sokkal fontosabbak mint az, hogy mennyi pénzed van (megismétlem, NORMÁLIS társaságban).


A lányokat meg ki nem szarja le? Az ilyeneknek úgyis csak a pénzedtől nedvesedik be a puncija. Amint találnak egy gazdagabb srácot, már le is léptek.


6: Na, azért a nők sem panaszkodhatnak. Nem minden a külcsín.

2015. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Kompenzál valamit (pl. önbizalomhiányos legbelül) vagy úgy érzi hogy neki az jár mert megdolgozott érte.


De szerintem gusztustalan más zsebében turkálni és azzal foglalkozni hogy mire költi.


Egyes társaságokban fontos a ruha, másikban nem, viszont ez nem azt jelenti hogy az előbbi csupa rossz és buta emberrel van tele, az utóbbi pedig csak nemes és jószívű emberekből áll.

2015. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Tipikus "G-star példa" az itt hozzászóló BMW X6-os arc...


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Igaz, onnan törölték a hozzászólásomat a bankszámlakivonattal, de most sem mondok mást tapasztalatból, lehet hogy kapcsolatépítés, üzleti tárgyalás, stb. előnyösebbnek hat, de a lényeget eltakarja!Nem egy ilyen ügyfelem volt még kezdetekben, akik így akarták eladni magukat, azután végrehajtásba torkollott a dolog, mert havi pár ezret sem tudtak kifizetni. És inkább a lényegre érdemes odafigyelni, ha nem akar valaki pórul járni az ilyen jellemű emberekkel. Még lányok esetében is.


Én sem hordok márkás cuccokat, mégis elvagyok, bár többet keresek és kb annyit teszek félre havonta, mint a BMW-s keres , így inkább tényleg viccesnek tűnnek ezek az ilyen jellegű kommentek.

2015. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Ez a másik véglet utolsó.

Egy frappáns mondat egyik hanganyagból

-Ha 50Ft-ért veszel nyakkendőt akkor azt közvetíted,ki,hogy neked ennyi elég

-Ha 10.000-ért veszel akkor bőségben gondolkodsz

-Ha van összesen 10.000 FT-od és azért veszel nyakkendőt akkor az meg a hülyeség :)))

2015. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!