Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dietetikus szeretnék lenni....

Dietetikus szeretnék lenni. Jòl lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a helyes táplálkozás. Szeretek beszélni, és elég pörgõ típus vagyok. Valaki tudna mesélni, hogy õ hogyan végezte el a fõsulit, vagy hogy hol tudott elhelyezkedni?

2015. febr. 21. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A suli kemény... és elhelyezkedni sem egyszerű,mert ma csak kórházakban tudsz dolgozni.. közalkamlzotti fizu van ami nem túl sok..... de ha érdekel vágj bele ki tudja mi lesz 4+2 év múlva
2015. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez szeretnél lenni, akkor vágj bele! Viszont feküdj rá a nyelvekre, pl. angolból egy felsőfokú, német középfokú jó kombó. Aztán irány külföld, mert itt szophatsz 100 ezerért... Ismerősöm Ausztriában dolgozik dietetikusként, úgy hogy Magyarországról jár be dolgozni. 3500 eurót keres (kb 1m Ft). Luxus körülmények között él és minden hónapban félre tud tenni kb 500-600 ezret.
2015. febr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Mondjuk még előttem áll 4 év gimi + amit írt az 1. válaszoló 4+2 év. De látom külföldön ez is jobban megéri, úgyhogy a nyelvtanulásra mindenképp figyelek :)

Remélem azért sikerülhet majd :P

2015. febr. 26. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
jesszusom 10 év alatt nagyot fordulhat a világ..... nem értelek
2015. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem baj :D

Legalább ez a cél vihet majd előre :)

2015. febr. 27. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsi lány 4+4 év hosszú idő addig nagyon sok minden változik TE is.. addigra lehet nem akarsz dietetikus lenni.. egyébként jó vagy kémiából biológiából? S reál tárgyakból?
2015. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom :/

Igen, szeretem is őket :)

2015. febr. 28. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagy,hogy mivel foglalkozik a dietetikus?
2015. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2021. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!