Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férjemet értesítették, hogy...

Férjemet értesítették, hogy az önéletrajz beküldése után jelenjen meg a munkáltatónál, mint kiderült 3 nap próbamunka után 20 emberből 4- et alkalmaznak majd, érdemes elmenni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon pofára estünk, mert már azt hittük jó esély van az állásra...
2015. febr. 23. 11:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
Érdemes.... olyan munkahelyet eléggé nehéz találni, ahol azonnal téged fognak alkalmazni....
2015. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
20 emberből 4 az elég jó esély az állásra. "Mindössze" 16 embernél kell jobban dolgoznia a férjednek, máshol ez jóval több...
2015. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
De ki is fizessek a ledolgozott 3 napot! Nem kell pofara esni, mindig van valaki jobb. Nem kell keszpenznek venni semmit.
2015. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Érdemes

A férjemeknél is így van, próbanapot nem fizetnek ki, de megéri

2015. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
ja a próba napot nem fizetik ki.Teljesen jó nem,egész hónapra,megvan a munkása.2-3 naponta behívja őket mondván próba munka.A járulékokat megússza,a dolgozó meg mehet a levesbe.Dolgozott ingyen.Dolgozna neki a jó k..va anyja.Érdekes régen,nem volt próba munka,oda ment fel vették kész.Ez mind arra megy ki,jól sporoljon a maga javára,a mások kárára.
2015. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Meg jo, hogy kulfoldon jogtalan lenne probamunkat nem kifizetni.

Amugy nem 3 honap a probaido?

Erdekes, hogy a levelre hivjak, dolgozon ingyen 3 napot, nincs is interju?

2015. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Figyeljetek! Próbamunka, próbanap nincs! Olyan meg végképp nincs, hogy nem fizetik ki. Ha a munkáltató ki akarja próbálni, hogy dolgozik az egyén, akkor be kell jelentenie azokra a napokra egyszerűsített bejelentéssel, és természetesen KI KELL FIZETNIE. ha ezeket nem teszi meg, akkor bejelentés nélküli foglalkoztatásról van szó, azaz FEKETEMUNKA, sőt szerencsétlent nemhogy feketén dolgoztatják, de ki sem fizetik.
2015. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
4%
Én elmennék akkor is ha nem fizetik ki.Veszíteni való nincsen,nem mindenhol fizetik ki a próbanapokat.Voltam én is így,végül engem választottak.Szerintem 3 napot megér a dolog,mégha nem fizetik ki akkor is,mert lehet ő rá esik a választás.Nem kell agyalni,menjen el,aztán csinálja.3 nap nem a világ vége,viszont ha őt választják,akkor utána megoldodott a munka probléma.Szerintem egy próbát megér a dolog.
2015. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy 6! kör után kerültem be a munkahelyemre. Önéletrajz alapján először is alkalmas vagyok-e, majd volt egy telefonhívás, ahol tovább interjúztattak, majd be kellett mennem egy csoportos megbeszélésre, ezt követően jutottam el ténylegesen a céghez személyes interjúra, majd volt egy teszt nap, és végül egy próbanap után jeleztek vissza, hogy bejutottam. 6 embert vettek fel, és azt hiszem, hogy több, mint 80-an jelentkeztünk...
2015. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
utolsó vagyok, véletlenül elküldtem, tehát mindenképp menjen el, mert nem tudhatja, hogy nem-e rá esik a választás.
2015. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!