Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan munka/szakma/állás,...

Van olyan munka/szakma/állás, ami kifejezetten csak nyelvtudást igényel?

Figyelt kérdés
Idén végeztem anglisztika BA szakon, és pályakezdőként munkát keresek. Angol nyelv mellett olasz középfokú nyelvvizsgám van és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezek. Milyen állások után érdemes néznem?

2013. júl. 29. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ügyfélszolgálat.
2013. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ügyfélszolgálat, recepció cégeknél (nem hotelekben, ahhoz kevés a nyelvtudásod és sok helyen szakmai tapasztalatot kérnek)
2013. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, bocsi az off-ért: én is angol ba-s vagyok és elkeserítő számomra ez a kérdés...NEM bántásból kérdezem, de hogy jutottál idáig? Egyetem alatt milyen irányba gondolkodtál? Ha van kedved, írj privátban! Köszi és bocsi!!!
2013. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Angol nyelvű call center. Nem kérnek mást, csak nyelvtudást, minimális számtechtudást és kis talpraesettséget.
2013. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!