Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire esélyes 30 éves kor...

Mennyire esélyes 30 éves kor előtt meggazdagodni?

Figyelt kérdés
Vannak ambícióim, saját vállalkozás vagy tőzsde. KEreskedelmet és marketinget hallgatok épp, 20 éves vagyok. Tőzsdei tanfolyamra is fogok járni tanulom a nyelveket. Célom nagyrészt hogy meggazdagodjak de belegondoltam és úgy vélem hogy idősebb korban esélyesebb ez. Viszont én fiatalon akarok az lenni és kiélvezni és félek, hogy ez nem így lesz. Mennyire esélyes a célom?
2015. febr. 23. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagyon.
2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

esély 1% alatti.


Ha csak abból indulunk ki, hogy 10ötletből kb 1az ami megvalósításra kerül, és annak is csak tizedrésze lesz világsiker és hoz milliókat.


Persze a remény hal meg utoljára.


Tőzsdével meg vigyázni kell, sok milliomos született ott.. akik mielőtt milliomosok lettek, milliárdosok voltak!

2015. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
De ha mondjuk megnéznéd megint a Wall Street Farkasát, az legalább olyan jó lenne.
2015. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
értem hogy nehéz de nem akarok belenyugodni hogy átlagos esetleg csóró maradok, kiállok a céljaimért csak tudni akartam mások hogy látják az esélyeimet
2015. febr. 23. 21:52
 5/27 anonim ***** válasza:
Mik a konkrét tettek, amiket meg akarsz lépni? Honnan lesz tőkéd a "tőzsdézéshez" pl ?
2015. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Szerintem ez felejtős , régen én is tőzsdén gondolkodtam de hamar rá jöttem hogy f..zság az egész nem biztosít biztos pénzt egyszer fent egyszer lent és egy nap arra ébredsz hogy az összes tőkédet már felélted ,én jó úton járok de nem tőzsdével
2015. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Remélem nem a 49%-os (most már 48) berki fan vagy, aki ezt a kérdést ki írta! Ezt az "embert" inkább nem jellemezném, jobb ha nem is tudod ki ez a troll...



Amúgy ebben a világan, főleg EBBEN AZ ORSZÁGBAN? Hát tényleg eléggé lehetetlennek tűnik számomra....


Gondolkodj valami vállalkozáson esetleg, máshogy nem fog menni.


De ide is rengeteg pénz kell, mindenki hajtja a pénzt, mindenki az ellenséged... Sajnos ilyen a világ.


Próbálkozz, és gyűjts tapasztalatot. Az interneten található tudásból nem fogsz gazdag lenni, ki az, aki leírja a sikerét?


Én 21 vagyok, eddig csak buktam, de sok tapasztalatot gyűjtöttem, amire valaki azt mondja, jó ötlet, Én már tudom, hogy az bukta. Pl. valaki külföldi dropshippel keresett meg (eBay), azonnal láttam, hogy nem fog működni. Ez eléggé gyenge példának tűnt, de valahogy így működik.



Hát persze legjobb lenne fiatalon gazdag lenni... Azért nem mindegy 25 vagy 55 vagy amikor először bejön valami....


Üdv

21F

2015. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A sok lehúzó proletár kommentelőre ne hallgass. Én ugyan nem tudok egyetérteni a meggazdagodni minden áron költői hitvallással de tudok tippeket adni.


A meggazdagodás eszenciája az hogy költs mindig kevesebbbet mint amennyit keresel! Ez mondjuk segédmunkásként elég nehéz feladat de minden kezdet nehéz!


A meggazdagodás második eszenciája hogy sose tartsd ugaron a pénzed jelentős részét. Magyarul : keresd a befektetéseket. Itt nem Apple részvényekre gondolok meg hasonló baromságokra, hanem reál értékekre. Földekre, gyümölcsösre, erdőre,állatállományra. Egy földet bérbe adhatsz, termelhetsz rajta, ilyesmik.


Ne kétkezi munkából akarj meggazdagodni, az csak egy romantikus elképzelés hogy a szorgalmas munkások valamikor a távoli jövőben egyszer jómódúak lesznek. A kétkezi munkát tekintsd katalizátornak ebben a folyamatban.


Ha nincs tőkéd, és kellene? Irány Tirol, valami hotelbe elmész takarítani, krumplit pucolni, adnak szállást meg zabát, te meg spórolod a pénzt. 3 hónap után már vehetsz Magyarországon 1 hektár földet pl. Utána már csak rajtad áll mit kezdesz vele. Vagy gyűjthetsz a vállalkozásodra.


Az út előtted áll. Rettentő sok lehetőséged van. Én azt javaslom hogy stabil megélhetésre gyúrj. Ne azt akard hogy 100 milliód legyen nagyon gyorsan, hanem hogy pl legyen egy szerény de viszonylag biztos megélhetésed pl egy föld bérbeadásából.

2015. febr. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"De ide is rengeteg pénz kell, mindenki hajtja a pénzt, mindenki az ellenséged... Sajnos ilyen a világ. "


EZ is tipikus proletár felfogás. Felejtsd el ezeket a jelmondatokat! Senki sem az ellenséged! Sose így fogd fel hogy ez valami verseny! Lásd mindenkiben és mindenben a lehetőséget. Kezelj helyén mindenkit és mindent. Akire 5 mp figyelem elég, annak szánj annyit. Akivel érdemes üzletet kötnöd, arra szánd a többszörösét. Sose tekints ellenségnek senkit! Zsákutca! A gazdag ember nem vérmesen versenyez és pénzt harácsol, hanem befektet és profitot realizál. A lumpenpoli versenyez és harácsol és anyázza azt akinek 2 tehénnel többje van. Te ne legyél ilyen!

2015. febr. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Én mindig mosolygok azokon akik tőzsdézni akarnak és tőzsdetanfolyamra kezdenek el járni. Ezeket olyanok tartják, akik nem a tőzsdéből élnek, hanem oktatásból és eladják a gazdagság álmát az embereknek


Ha el akarsz érni valamit, akkor rengeteget kell tanulnod magadtól (pl. könyvekből, de interneten is rengeteg jó dolog van) és saját döntéseket kell hoznod, mert senki nem fogja megmondani hogy épp mivel lehet jó pénzt keresni (hiszen ő túl elfoglalt azzal hogy jó pénzt keres vele).


Amit egyből el tudsz kezdeni tanulni és kellesz akármilyen vállalkozásba fogsz, az az angoltudás. Ne nyelvvizsgára törekedj és ne nyelviskolában, hanem önállóan.

2015. febr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!