Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába CNC gépkezelő ill....

Ausztriába CNC gépkezelő ill. gyártástechnológiai technikusként mennyi a fizetés? Lent

Figyelt kérdés

Májusba végzek mindkettővel, így körülnéznék pár év itthoni tapasztalat után Ausztriába. (20éves vagyok, közepes német, alap angol tudás).

kérdéseim:

1. Ausztria vagy nemeto.?

2. kb 2000 euros fizetések esetén mennyit tudnék félre tenni?

3. német tudás mennyire szükséges?

4. munkát könnyű vagy nehez találni?

köszi! :)



2015. febr. 25. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Apumnak vannak kapcsolatai Bécsi cégekkel, nem voltam még kint dolgozni, de az eddigi ismereteimmel és amit tőle hallottam próbálok választ adni.



1. Inkább Ausztria. Nem azt mondom, hogy szeretik, de segítenek a pályakezdőknek.


2. Ha munkásszállóra mész, akkor akár a fizu 2/3-át láthatod a zsebedben. Érdemes a környéket végigjárni, feltérképezni a kisebb üzleteket, ugyanis nyilván van ahol olcsóbb ill. drágábbak az ételek.


3. Ezt ugye viccből kérdezed? :)


4. A gépész szakmák nagyon felkapottak, ha kitartó vagy rövid időn belül találsz munkát.

2015. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemet tudast ugy ertem hogy lattam allashirdeteseket es oda volt irva hogy nemet tudas nem feltetel.. (Gondolom milyen lehet akkor). De ugy ertettem hogy pl nyelvvizsga kell e vagy csak kommunikaciom jo de papir nincs rola az is jo e?
2015. febr. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!