Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen hol lehet rendes...

16 évesen hol lehet rendes munkám?

Figyelt kérdés
otthagyom a sulit, nem kellenek a jól gondold meg típusú válaszok, "jó" okom van. Egyébként fiú vagyok és apám azt mondja valamilyen gyárba majd betud szerezni amit én el is fogadok..

2015. márc. 1. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gyárba. betanított/segédmunkásként.
2015. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csinald csak, mindig kell kozmunkas, meg segedmunkas is. Csak majd 10 ev mulva ne gyere vissza hogy "elrontottam az eletem, mit csinaljak".
2015. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Akárhol ahol nem kérnek végzettséget. Végzettsége úgyis csak a mocskoskommunista-bankárbérenceknek van.


Ez általában betanított segédmunkást, vagy esetleg AMWAY-ügynököt jelent.

2015. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem megy a tanulás és úgy érzem nincs nekem való szakma legalábbis ahol élek, a körzetben. Távoli suliba nem megyek mert koleszt is utálnám meg nem is nagyon szeretek emberekkel lenni. Többnyire egyedül érzem jól magam, ez nem azt jelenti hogy nem lehet barátnőm se. A legjobb lenne ha valaha is otthoni munkát végezhetnék pl. Számítógépen. (nem csak a játékokkal kapcsolatban)
2015. márc. 1. 19:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem megy hat nem megy. Csak aztan ne panaszkodj. Nekunk tenyleg tok mindegy.
2015. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
gondolom hogy mindegy. de ha senki nem érti meg amit utoljára írtam, gondoltam majd itt valaki ajánl/mond valami hasznosat számomra..
2015. márc. 1. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Legalább még most rájöttél.


Másnak van 5 szakmája, egyetemi mesterfokú diplomája, nyelvvizsgája, jogosítványa - és ugyanúgy nem kap munkát, ugyanúgy a betanított munkákban reménykedhet csak (meg a közmunkában).


De ő mennyivel több időt és pénzt elpazarolt a tanulással!

2015. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt tudom neked tanacsolni, hogy torodj bele: egesz eletedben segedmunkas leszel, neked nem lesz nagy hazad, jo kocsid, nem mesz kulfoldre nyaralni, es ho vegen mindig szamolgatni fogod hogy a szamlakat fizesd ki, vagy kajat vegyel. Es ez lesz 5 ev mulva meg 15 meg 35 ev mulva is.


16 evesen ennek talan meg nem erzed a sulyat, de garantalom hogy 26 evesen nagyon is fogod.

2015. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ilyenen még nem gondolkoztam, de van benne valami.
2015. márc. 1. 19:26
 10/13 A kérdező kommentje:
tudom mert anyám, apám ebbe a cipőben van, de mint leírtam a tanulás nem megy (főleg ha nem érdekel valami) és nincs is olyan iskola a közelben ahol olyat tanulhatnék amivel megfogok élni majd és tetszik..
2015. márc. 1. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!