Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen hol lehet rendes...

16 évesen hol lehet rendes munkám?

Figyelt kérdés
otthagyom a sulit, nem kellenek a jól gondold meg típusú válaszok, "jó" okom van. Egyébként fiú vagyok és apám azt mondja valamilyen gyárba majd betud szerezni amit én el is fogadok..

2015. márc. 1. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nezd meg hogy elnek a szuleid. Ez var rad is, ill. neked sokkal nehezebb lesz, mert a korulmenyek romlani fognak.


Ha elfogadsz egy jotanacsot: mindenkeppen torekedj arra hogy legalabb egy szakmad legyen. Olyan munkat neked senki sem fog adni amit otthon fogsz tudni vegezni szamitogeppel, ezt felejtsd el.


A gyari munka is alternativa, Audi, Merci, ilyenek, de nem tudom ezek milyen messze vannak toled, masreszt a sori betanitott munka kemeny dolog.

2015. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa ez nekem, mert például tök normálisan írsz. Megnézel akár itt pár kérdést, néhány ember olyan szövegeket leír, hogy simán rámondanám, hogy analfabéta, vagy idióta. Valamelyik válaszodban még a helyesírási szabályokat is betartottad, ami tényleg ritka az interneten.

Ha csak azért akarod otthagyni, mert nem megy a tanulás, akkor mégis azt írom, hogy gondold meg, hiába írtad, hogy ez nem kell. Egyébként ha most otthagyod, dolgozol egy kicsit, és utána meggondolod magad egy év múlva, akkor sincs veszve minden, még visszamehetsz. Én is onnantól vettem komolyan a dolgokat, hogy belekóstoltam egy $zar munkába, aztán elkezdtem hajtani, mert ráéreztem, hogy nekem ennél több kell. Lehet, hogy a tanulás nem megy, de ha valamit mégis végigszenvedsz, még lehet esélyed előrelépésre. Akár csak az sem mindegy, hogy a minimálbért úgy keresd meg, ha ülsz egy irodában, vagy kemény fizikai munkával. Nem beszélve arról, hogy lehet esetleg jobb fizetésed is a gyári szalagmunkánál.

2015. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig érkezett válaszokat!
2015. márc. 1. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!