Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában mennyit keres egy...

Ausztriában mennyit keres egy kertész? (bővebben)

Figyelt kérdés
Sziasztok, kertész technikusi végzettségem van, angolul és németül középfokon beszélek. Ausztria nem messze van ezért gondoltam, hogy oda mennék dolgozni. Ezzel a végzettséggel mennyit kereshetek? Valamint mennyiből tudom kifizetni az albérletet és az ételt? (semmi luxusra nem költenék odakinnt), 20/F, Előre is köszönöm!

2013. aug. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A fizetés nem attól függ hogy kertész vagy-e hanem a cégtől aki alkalmaz. Ilyen nincs hogy a kertész X eurót keres.

Az albérlet pedig nem mindegy hogy hol és milyen, mekkora.

Bécsben közel a belvároshoz már 5-600 euróért 2 szobás lakást tudsz bérelni, garzont ennél olcsóbban is.

2013. aug. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt még nem tudod megmondani, hogy az ausztriai bruttó bérből, hogy lehet megtudni mennyi a nettó?
2013. aug. 7. 03:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2013. aug. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Brutto-netto kalkulátor Ausztria


[link]

2013. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ausztriában a 8 órában hivatalosan dolgozók nagy része

1100-1400 euró között visz haza ( nettó ).

2013. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Németországban 600-900 Euróval többet keres egy kertész!


[link]

2013. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a hivatalos átlagfizetésre gondoltam , a kérdezőt az érdekli ( szerintem ) , hogy ő mennyit keresne , ha kimenne dolgozni kertészként.

Erre írtam az 1100-1300 euró nettót.


Ez attól is függ , hogy ki alkalmaz , ha normális cég , akkor 8 órában ennyi , vagy több ( mivel kifizetik a műszakpótlékokat,a 13.,14. havi fizetést , az utazási hozzájárulást , ha szemetebb cég akkor is ennyi , csak akkor 12-13 óra a munkaidő naponta ( lenyelik a pótlékaid egy részét ).

2013. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Németországban tényleg ennyivel többet kereshetnék? és ott mennyivel drágább az élet? egyébként köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 10. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!