Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gazdagodtatok meg? Vagy...

Hogy gazdagodtatok meg? Vagy mibol erdemes/lehet meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Es milyen volt a sulid?

Milyen tanulo voltal?


2015. márc. 5. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Itt kertem en is tanacsot, es kaptam is egyet, ami bevalt, most milliardos vagyok! Csak azert jarok ide, hogy mas meggazdagodni vagyokon is segithessek.
2015. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszt kerek!!!
2015. márc. 5. 18:12
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Az első válaszoló mindent leírt...
2015. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
úgy ahogy a legtöbb milliomos. első milliómat sikkasztással, adócsalással, félreinformálással, hazudozással összehoztam, utána leget legalizálni a dolgot, amikor van miből és van miért!
2015. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én még nem de jó úton vagyok hozzá bár ez még az első lépcsőfok.

Először is olvasnod kell sokat milliomos mindsetet elsajátítani,ez minimum 2 év minimum.

Ezután kell még sok sok kapcsolat legalábbis sikeres emberek közzé kell menjél.

3.Találd meg ami érdeekel és amibe van pénz

Itt két elágazás lehetséges

1.Elvégzel egy komoly szakot vagy kettőt,mellette tolod a nyelveket,vagy itthon vagy külföldön munkát vállalsz.Képzed magad egyre feljebb lépsz a ranglétrán.

2.Vállalkozást indítasz ami érdekel,vagy amit tanultál.

Keresd meg a piaci rést amire van kereslet.


Én ezeket látom,bár mondom én még az elején vagyok a dolgoknak de látom magam előtt,hogy elérem csak még idő kell neki,ez nem megy máról holnapra.

2015. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sok sikert!!!
2015. márc. 5. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:

gépészmérnök vagyok, anno TDK-ztam, németül előadtam, megkerestek

nem élek szarul...

2015. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2 diploma, két nyelvvizsga, hopp egy ötlet, saját cég, jó sok suska! :)

Kitartás, sok munka, kevés alvás, mindent a célért!

Nem kellett rokon, adót sem csaltam, törvényesen élek!

2015. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 egyetemen tanulok párhuzamosan, 6 nyelven beszélek, éltem 2 külföldi országban, összesen 14-ben jártam eddig, rengeteg más kultúrát ismerek, más igényekkel, más elvárásokkal, stb. Egy napon kb. fél milliárd Ft értékű ingatlanokat fogok örökölni a szüleimtől, de nem várok erre. Már évek óta önellátó vagyok és leszek is. Saját éttermet szeretnék, illetve szórakozóhelyet is mellé, de majd még kitalálom. Nézd, hogy mire van igény, mi érdekli az embereket és a marketing nagyon sokat visz. Győzd meg az embereket, hogy szükségük van a szolgáltatásodra, termékedre, stb. Viszont a legnagyobb rész talán az önfejűségben van. Ne hallgass a tőled alacsonyabb szinten lévő emberek véleményére, teljesen zárd ki őket. Kizárólag a már befutott, vagy a befutás útján lévő emberek tanácsait fogadd meg. A kisebb ember mindig leakar húzni. Persze nem számítanak azok, akik támogatnak akár egy kedves szóval is. :) Sok sikert.
2015. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem a 49%-os (már 48) eltűnt a gyakorikerdesekről, üdítő újra olvasni a hozzászólásait és jól mulatni rajta :))
2015. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!