Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anglia vagy Skócia előnyösebb...

Anglia vagy Skócia előnyösebb munkavállalás szempontjából?

Figyelt kérdés
Eljutottunk a párommal a menni vagy maradni kérdéshez... Tudom, hogy kint sem kolbászból van a kerítés, de itthonról úgy látom, és ebben több külföldön dolgozó barátunk is megerősített, hogy ha dolgozok,annak van eredménye. 3 éve vagyok regisztrált munkanélküli, ez alatt az időszak alatt, 4 olyan munkáltatóba is belefutottam akik nem fizettek ki. Hiába a bizonyíték, hiába kerestem meg az illetékes hatóságokat, mindenhol ugyanazt a választ kaptam, így jártam... Mindketten jól beszéljük az angolt. A Páromnak van egy szobafestő-mázoló képesítése. Nekem logisztikai képesítésem van, azonban nem rettennék meg sem a takarítástól, sem egyéb fizikai munkától. Abban is van gyakorlatom, úgy, mint a gyermekmegőrzésben, kereskedelemben stb. Mi tényleg DOLGOZNI szeretnénk kimenni. Megköszönném, ha személyes tapasztalatokat is írnátok, tanácsokat, érdemes-e munkaközvetítőket megkeresni, igazából bármi jöhet.

2015. márc. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Anglia.
2015. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Munkaközvetítő az változó. Ki lehet fogni normálisat,de bele lehet futni a rosszba is.Ezen a téren nézzetek jól körül odahaza.

Ha van ismerősötök odakint, az sokat segíthet. Pl. szállás ügyben,munkakeresés, egy jó CV-t írni stb.

Az elején mindent el kell vállalni és araszolni felfelé szép lassan. Ha szorgalmasan,becsületesen dolgozól akkor nem lesz gond.

Nagyvárosokat kerüld,ott túltelítettség van.

Pl. Londonban 2008-ban volt 4000 magyar ember, most van kb. 100-120.00.

Sok helyen indul idénymunka,szerintem nézzetek ott körbe.

Röviden ennyi.


Sok szerencsét

2015. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
100-120.000 akart lenni :D
2015. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szerencse ránk fér :)
2015. márc. 16. 21:19
 5/6 goaus ***** válasza:
100%
Férjednek jó szakmája van. Londont én sem ajánlom, Bristol, Manchester, vagy ha szeretnétek szép helyen, Bournemouth. De sok jó hely van, neten elég jól fel lehet fedezni a várost. Legjobb ha az indeed.co.uk-n beírjátok a szakmákat, és 15-20 városban megnézitek mennyi állás van hirdetve. Le lehet szűrni előre hová a legérdemesebb menni, de számít a repterek közelsége is, ha egy évben többször szeretnétek utazni. Megerősítem, ha dolgozol szakmával a kezedben kinn, sokkal de sokkal jobban élhetsz mint Mo-on. Sok sikert.
2015. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül Skócia mellett döntöttünk.
2015. ápr. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!