Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Milyen munkát válasszak?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, van kettő okj s szakmám az egyik felsőfokú szakképesítés de szinte lehetetlen velük elhelyezkednem minden képen szeretnék egyetemre menni de most lekéstem ezért legközelebb csak egy év múlva tudok jelentkezni addig milyen munkát vállaljak el ami mellet van időm egy angol nyelvizsgát megszerezni? igaz nincs sok alternatíva szerintem... És szerintetek nem vagyok lekésve a tovább tanulásról? Nagyon szépen köszi a tanácsokat!
2015. márc. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Gyakorold a helyesírást: két OKJ-s, mindenképpen, mellett, továbbtanulás. A vesszők használatának hiányait nem is sorolom.
2015. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi az a két szakma, merrefelé laksz?
2015. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen "helyes"írással inkább az általánost kellene még egyszer elvégezned, nem egyetemben gondolkodni...
2015. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
Első , Harmadik válaszoló nem kel irigykedni hogy a srácban van ambíció. Kérdező kerüld el ezt a témát itt sügerek vannak magukon se tudnak segíteni majd pont téged fognak ellátni hasznos tanácsokkal nem ? ( ja hopp van egy két helyesírási hibám no meg a vesszőkre is sz@rtam, elfogok gondolkodni hogy vissza adjam e a diplomám :) ) Ja kérdésedre válaszolva hogy lenne már késő még fiatal vagy.
2015. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
41%
de ha itt tartunk 3 as neked meg fogalmazni kellene megtanulnod. Még egy értelmes mondat megfogalmazása is nehezedre esik. Mi az hogy "egyetemben gondolkodni" ? talán egyetemen nem ? "egyetemben gondolkodni" "egyetemen gondolkodni" teljesen más a kettő jelentése, de sebaj...
2015. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5dik válaszolót lepontozzák mert igaza van ? :DD Amúgy kösz a semmit de hát mit is várjon az ember az önző fajtársaitól :)
2015. márc. 13. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!