Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel milyen munka...

Érettségivel milyen munka után érdemes nézni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, amit találsz. Eladói, takarítói, betanított munka stb.
2015. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pultos,árufeltöltő,vevószolgálatos,konyhai kisegítő
2015. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptember óta semmit sem találok, Budapesten élek. Eladónak felveszik azt, amelyiknek van okj-s végzettsége, ugyanígy a takarítókat is(!!!!!), stb-t. Gyárban kaptam munkát, de ki bírja heti 6x14 órában? Ráadásul fél év után "állományfrissítés" van
2015. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

"Én szeptember óta semmit sem találok, Budapesten élek"


Mekibe jelentkeztél? Fogadjunk hogy nem..így nehéz találni ha válogatsz szakképzetlenül.

2015. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző, te jelentkeztél mekibe? Oda nehezebb bekerülni mint egy gyárba. Diákként jobbak az esélyek, esetleg tanulj még valamit amivel később jobban el lehet helyezkedni és mellette dolgozz.

Tesco árufeltöltőire is hosszú ideig kell várni, amíg esetleg behívják az embert...

Kínai boltok, éttermek is szoktak keresni eladót, viszont ott is embertelen körülmények vannak, én étteremben dolgoztam. Nem jelentettek be, 300 órabért kaptam, minden teendő az enyém volt - kiszolgálás, takarítás a terasztól kezdve a wc-ig, dögnehéz kinti bútorok cipelése reggel-este az emeletre, krumplipucolas, egyéb konyhai kisegítés, ha volt ott még valaki házhoz is én szállítottam.. ennél a gyári meló sokkal jobb.

2015. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

de minek vállaltok el ilyen sz*rokat?

az éttermes munka nem lyan vészes,ha nem egyedül kell csinálni mindent,nem értem,minek maradtál ott,ha így kihasználnak.jól nem mentem volna be,aztán csinálhat amit akar a sóher tulaj

2015. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én beiratkoznék egy gazdasági okj-ra, elmennék gyakornoknak vmelyik ssc-hez, közben marha jól megtanulnék angolul plusz egy bármilyen idegen nyelven, majd főállású pozira pályáznék, és voila', kész a karrier.
2015. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mekibe diákként lehet bekerulni
2015. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok, amikor elvállaltam jó ideje nem volt munkám, voltam gyárban de "állományfrissítéskor" kiraktak. Mindenki csesztetett hogy lusta vagyok, valami csak van, hát ez volt a valami.

Ilyen helyekre viszonylag egyszerűbben be lehet kerülni mint mondjuk elméletileg érettségivel végezhető irodai helyekre, de ezek nem nyugdíjas állások. Próbálkozni viszont lehet bárhol, beküldöd az önéletrajzod mindenfelé, meg mozgósítsd az ismerőseid, az a legbiztosabb manapság.

2015. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jovore egyetem, angolul es nemetul beszelek. (Mar jelentkeztem)


Szerintem elmegyek pultolni ahova kell nyelv

2015. márc. 15. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!