Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » EUdiákok iskolaszövetkezetnél...

EUdiákok iskolaszövetkezetnél dolgozik itt valaki, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 16:14
 1/1 anonim válasza:

Gondolom, már nem aktuális a kérdés, de írnék pár sort.


Egyszóval : borzasztó!


Kifejtve: felhivtak egy munkalehetoseggel, dm-ben lehetne dolgozni. Azt mondtam rendben. Mondta mennyi a brutto, plusz minden este 6 utani munkavegzeshez +30% berpotlek. A nagy francokat. Maximum hetvegente van ez. 8-18 kozt fizetnek ki, ha kifizetnek. Ha kifizetnek, sokszor a fizetes hianyos.. Egyik csajszinak 2 napra kicsivel tobb mint 5 ezer forintot nem fizettek ki. Mi mondtuk neki, hogy telefonaljon vagy menjen be szemelyesen. Az ott dolgozok 90%-a diak. Nem tudjak hova es mikor vagy beosztva.. flegmaznak...

Nagyon megbantam, hogy mellettuk dontottem. Muisz, rebusz.. ezek sokkal jobbakl. En alig varom hogy innen el jojjek vegre.

2015. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!