Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeri valaki jól a Linkedint,...

Ismeri valaki jól a Linkedint, mik a tapasztalatai, véleménye?

Figyelt kérdés
Mennyire használható álláskeresésre?Hogy lehet sikeresesen,eredménysen használni?Mik a tapasztalatok?

2014. júl. 4. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én kb. 1 éve használom aktívan, nagyon hasznosnak találtam, gyakorlatilag egy online CV + munkahirdetés + szakmai cikk gyűjtőpont. Mondjuk melót nem ezzel találtam a szakmában, de összességében szerintem nagyon hasznos, hogy fenn legyen az ember, és összeszedje a kontaktjait.
2014. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
49%

Szerintem meg nem sok értelme van ebben az országban neki. Kb csak diplomásoknak készült, úgyhogy ebben az országban ez nem működik.


Tévedek?

2014. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
#2 és itt talán nincsenek diplomások? Nem értem. Én még be sem fejeztem az egyetemet de már 300+ kontaktom volt különböző munkákból, projektekből, konferenciákról. Nyilván kell hozzá egy networking potenciál és szakmai tapasztalat, hiszen ez egy szakmai hálózat :)
2014. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
diplomásoknak ér valamit, többieknek se**törlésre sem jó.
2014. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A diplomás talán sarkos megfogalmazás, de a LinkedIn a magasan képzett emberek közösségi portálja. Szakmunkásként nem sok értelme van foglalkozni vele, informatikusként viszont egy jó profilra tömegével jönnek az állásajánlatok.
2014. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és a lényeg: minden belefér, ami a CV-be nem, és egy linkkel vagy QR kóddal hivatkozható a jelentkezésed végén. Ha sok ajánlásod és kontaktod van, sokat dobhat a jelentkezéseden.
2014. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám megnövelni esélyem állástalálásra?Ismerősők nagyon ajánlották a Linkedint,az egyik HR-es.Csak arra szeretnék rájönni,hogy találok állást könnyebben a Linkedin révén.Mit kell tennem a Linkedinen ehhez?Ha ez nem jön be,akkor külföld,már sok ideje keresek állást.2 diplomás vagyok.
2014. júl. 5. 13:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
egyébként, hogy kell kiejteni?:D linkdin? :D
2014. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi az a két diploma?
2014. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az egyik diploma,az közgazdász, HR menedzsment szakíránnyal,nem érek vele semmit,itt magyarban HR-es pozíciókra sokszor lányokat vesznek fel HR végzettség nélkül...a másik okleveles gyógymasszőr...azzal sem érek itt sokat magyarban...vagy lányokat vesznek fel alkalmazottnak,vagy fizess bérleti díjat,járulékokat stb...a jó hír az,hogy osztrák hotelekben férfiak is lehetnek masszőrök,az lesz,ha csak nem találok a Linkedin révén valami jó HR-es állást
2014. júl. 6. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!