Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nem végleges munkalehet...

Milyen nem végleges munkalehetőségek vannak külföldön, mibe lehet és érdemes (akár 1-2 évre) belevágni?

Figyelt kérdés
Újra kell kezdenem egyedül az életemet, ezért szívesen el is szakadnék itthonról egy időre. Felsőfokon beszélek angolul, 24 éves vagyok és igazából bármilyen munkát kipróbálnék (kivéve az erotikus szolgáltatást, bérgyilkosságot, hasonlókat). Hallottam hogy hajóra, babysitternek lehet menni, mi van még ezen kívül? Mi az, amit érdemes csinálni és hol?
2008. aug. 25. 19:39
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha felsőfokú angol nyelvtudásod van, akkor irány Anglia. Persze kell egy kis kezdőtőke (utázás, lakásbérlés). Leht, hogy először el kell vállalj olyan munkát is ami nem a végzettségedhez illik, de ha már kint vagy ilyen nyelvtudással bárhová beadhatod az önéletrajzod. Nagyon sokan minimum nyelvtudással mennek ki és mégis boldolulnak valahogy. A helyedben én egy percet sem haboznék.
2008. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja, még valami. A hajókon jól fizetnek, csak az a kérdés, hogy értesz-e a vendéglátáshoz. Vagy max. takaríthatsz.
2008. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!