Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco Frissdiplomás Program...

Tesco Frissdiplomás Program 2015: mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel idén májusban szerzem meg a diplomámat marketing mesterszakon, arra gondoltam, hogy jelentkezem a Tesco frissdiplomás programjára. Akik már vettek részt hasonlón, mik a tapasztalatok?


Ha jól emlékszem nyelvi és pszichológiai teszteket iratnak, amit személyes interjú követ, és ezt követően döntenek a jelöltek sorsáról. A teszteket online formában kell megírni, vagy személyesen? Angolból szóbeli interjúztatásra is lehet számítani?


Sajnos mióta sikeres szakmai középfokú nyelvvizsgát tettem, azaz 2008 óta egyáltalán nem használtam a nyelvet, így milyen esélyekkel vághatok neki a programnak? Mostanában csinálgattam középfokú online nyelvi teszteket, volt ahol csak 60, volt ahol pedig 87%-ot értem el.


A megosztott válaszokat, tapasztalatokat (nem csak a nyelvvel kapcsolatban) előre is nagyon köszönöm!



2015. márc. 18. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
jobban jártál volna ha már egyetem alatt szerzel munkatapasztalatot
2015. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom többnapos AC van.

Biztosan kell angolul beszélni.

2015. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első pár forduló (angol teszt, kognitív, stb..) tesztek neten vannak. Ott van a nagy szűrés.


Utána egy személyes interjú (egy gyors, 10-15 perc) és egy személyes angol (szóbeli) interjú következik.


Ha ezeken túljutsz akkor személyesen meg kell ismételni a kognitív teszteket.


Ez után pedig egy 2 napos AC következik, mint végső állomás.


A nyelv csak gyakorlás kérdése, gyakorold.

2015. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a Tescó AC-n mik szoktak lenni? Pl. pénzügy területen?
2015. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat, persze ha vannak meg tapasztalatok, akkor varom a tovabbiakat is. :)


Kedves elso valaszolo: tobb eves munkaviszonyom van, azonban a diploma megszerzese utan szeretnek valtana, es nagyobb kihivast keresni.

2015. márc. 18. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Az AC egységes minden területnek. Nincsenek "szakmai" jellegű feladatok, csak és kizárólag kognitív, logikai és probléma felismerő és megoldó feladatok. Magyarul csak a képességeket vizsgálják.
2015. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!