Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szombat délelőtt "illik" egy...

Szombat délelőtt "illik" egy állásra jelentkezni a megadott mobilszámon?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy egy kft-ről van szó és a vezető száma van megadva. Tehát nem egy pl. üzlet, ami hétvégén is nyitva van, mert akkor gond nélkül hívnám. Felhívhatom szombat délelőtt, vagy inkább várjak hétfőig?

2015. márc. 21. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az üzleti protokoll szerint hétvégén nincsenek tárgyalások. Várd meg a hétfőt.
2015. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem!

Tuti nem vennék fel olyat, aki hétvégén hívogat.

2015. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd, várj hétfőig! Sőt ha hétköznap is hívod, akkor se korán, legalább 10.
2015. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Valójában én is így gondoltam, csak mikor belegondoltam, hogy mennyi helyen munkaidő van szombat délelőtt ( bár szinte mind kereskedelmi hely ami eszembe jutott ), akkor gondolkodtam el a telefonáláson. Viszont akkor valóban várok hétfőig.
2015. márc. 21. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Simán felhívhatod, max nem veszi fel!
2015. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán felhívhatod. Egy üzleti telefonszámot munkaidőben vesznek fel az emberek. Ha a tulajdonosa úgy gondolja, hogy most ő nem akar dolgozni akkor simán nem veszi fel vagy kikapcsolja.


De ha nagyon aggódsz küldj neki egy sms-t, hogy az állásra jelentkeznél, hívhatod-e most vagy ha nem alkalmas akkor hétfőn hánytól keresheted.

2015. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Illik vagy sem, csak nehogy úgy járj, hogy amíg a hétfőt várod addig valaki más jelentkezik szombaton.
2015. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szombaton rakta ki a hirdetést, hívd fel, hogy most láttad és érdekelne téged, max azt mondja, hogy hétfőn térjetek rá vissza. Ha nem most került ki, várj hétfőig, senki nem szeret hétvégén is munkával foglalkozni.
2015. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!