Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hazánkban sok a pályaelhagyó...

Hazánkban sok a pályaelhagyó rendőr? Nehéz szakma? Fizetés?

Figyelt kérdés

Olyan rendőrökre gondolok,akik nem végeztek el valamilyen egyetemet/főiskolát.

Ezek a rendőrök közül sokan elhagyják a pályájukat?

Mennyit dolgoznak és milyen a fizetés és a munka?

Sokat kell éjszakázni,stb..?



2015. márc. 22. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Sokat nem keresnek, de szerintem nem is csak a pénz miatt megy valaki rendőrnek. Munka az akad bőven, de az nagyrész semmittevésből áll.
2015. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy a pályakezdő rendőrök közül 3-4 éven belül, minden harmadik-negyedik leszerel.Nem csak annyiból áll a rendőri munka, mint amit az átlag ember lát az utcán.(nem vagyok rendőr)
2015. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most a járőrökre gondolsz, igen sokan szerelnek le, főleg a nagyvárosokban. Sok oka van. A vezetők nem védik meg a saját embereit, a te szavad nem számít. Ha megakarnak baszkodni valamiért sorolják a jogszabályokat, de ha te elesel valamitol ami megillet akkor nem vonatkoznak rád a jogszabályok. Felesleges ugatás, a sok hülye állampolgár akik miatt ügyészségre járkálsz, ugye kb nem csinalhatsz semmit mert mindenhol ott a kamerásmobil, és ha valami piti szabályt megszegsz már rakják is a netre meg az ujságokba és arra verik ki.

Egy jaror annyit éjszakázik mint nappalozik ha váltásos munkarendben van. És nem olyan rossu a fizu mint ahogy beállítják. Ha nem lusta az illeto egy vahy ket nyelvvizsgat lerakni, elvisz pár tulszolgálatot többet kereshet - sajnálatos módon - mint egy diplomás ember.

2015. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan mennek el, igen. Fizetés rossz, ember kevés, munka sok, vezetők dilettánsok, jogod semmi. Ha nem intézkedsz, az állampolgár b...sztat, ha intézkedsz, ő jelent fel és járhatsz az ügyészségre kétnaponta, tűrheted a tömény szart, amit a képedbe kasz minden nap. A magyar rendőrséget rossz döntések sorával züllesztették le és az utcai rendőrön csapódik le minden. Pedig a vezetőik a hülyék.
2015. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!