Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőként hol dolgozol? Szereted...

Nőként hol dolgozol? Szereted a munkádat? Többi lent.

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 1 gyermek édesanyja. A közigazgatásban dolgozom, de nem tetszik. Irodavezető szakmával rendelkezem. Mennék tovább valamerre, de nem is tudom,hogy hová. Ti hol dolgoztok?
2015. márc. 24. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
42 éves vagyok. Egy nyomdában dolgozom mint könyvkötő. Bár én sima betanított munkának hívom, mert nem vártak el szakmai papírokat (nekem van) bárki aki az utcáról bejönne 1 hét alatt betanulna. Kicsit unalmas munka, monoton, de legalább megfizetnek. Nem panaszkodom, mert a nyomda Angliában van, és nagyon keveset tudok angolul, jó ha alap angol tudásom megvan. De hát nem is nagyon kell beszélgetni munka közben, és a munka menetét értem, így nincs kínos helyzet. Váltanék én is, pl: szívesen ülnék egy irodában íróasztal mögött, de ehhez nyelvtudás kell.
2015. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok, egy légitársaság informatikai leányvállalatánál vagyok rendszerüzemeltető. Adatbázisokkal foglalkozom (leginkább Oracle és kis Sybase), imádom a munkámat.
2015. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok, eddig vendéglátásban dolgoztam, nagyon szerettem.

De 2 éves fiam mellől nem tudok visszamenni a régi szakmámba, ezért elvégeztem egy bérszámfejtő képzést, és ebben szeretnék dolgozni. Érdekel a szakma, remélem hamar találok állást.

2015. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok, egyedülálló, egy kisgyermek édesanyja.

Pénzügyi elemzőként dolgozom banki területen.

Elégedett vagyok összességében.

2015. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!