Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire mertek őszinték...

Mennyire mertek őszinték lenni a főnökötökkel? A helyemben megbeszélnétek ezt vele?

Figyelt kérdés

Órabérben dolgozok.Körülbelül 1 éve van ez a munkahelyem.Nincs konkrét munkaidőm,ha kell 6 órát vagyok,ha kell 12-t.Minden nap változó.De az utóbbi pár hétben 6-7 óránál nem vagyok többet,ami ugye a fizetésemen szépen meg fog látszani az eddigi 9 órás átlaghoz képest.Elég jó viszonyban vagyok a főnökömmel,de nem tudom mit reagálna,ha felhoznám neki ezt.Mindig úgy mondja,hogy vége a napomnak,mintha ez pozitív lenne,hogy hamar hazamehetek,de nem az,mert úgy a pénzem is sokkal kevesebb.

22/L


2015. márc. 25. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem órabérben vagy?
2015. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem. Kaptál már fizetést, és kevesebbet kaptál? Vagy csak gondolod, hogy kevesebbet fogsz kapni?

Amennyiben valóban kevesebbet kaptál, amikor túlóráztál, azt kifizették?

Ha nem, akkor megemlíteném ezt neki. A legtöbb munkahelyen vezetik a túlórákat, és ha nem is fizetik ki, le lehet csúszni, amikor kevesebb a munka.

2015. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem, miért 55 %-ban hasznos? Volt jobb ötlet?
2015. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Órabérben vagyok.A fizetés attól függ,hogy hány órám van egy hónapban.Eddig átlagosan 9 órám volt egy napra,szóval 180 óra egy hónapban.Most havi 130 órám van,mivel napi 6-7 órát vagyok.50 óra különbség van,ami 30-40 ezerrel kevesebb fizetést jelent,mint eddig.
2015. márc. 26. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Szerintem kérdezz rá tapintatosan, hogy hogyan mennek a cég ügyei. Mintha ez számodra is "nagyon fontos" lenne. Ha elindul ez a beszélgetés, ott már fel tudod hozni a problémádat is...
2015. márc. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!