Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon lehetek e még légiutaskí...

Vajon lehetek e még légiutaskísérő?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok kis pocak van de azt már dolgozom le 192 cm vagyok és ehhez 105 kilo van. Sajna még lehet növök. Van még esélyem?
2015. márc. 25. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ott max 22 BMI-s emberek kellenek
2015. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első, te se repültél mostanában, mi?
2015. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmi olyat, ami kizáró lehetne. Szerintem az egészségügyi vizsgálatokon és a viselkedéseden lesz a hangsúly. Például, hogy mosolyogsz-e és fegyelmezett tudsz maradni vészhelyzetben is...
2015. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem néznek BMI indexet, ez jó nagy hülyeség. A szakmában dolgozom. Itt ami számít, az az ápolt kinézet, és hogy első ránézésre szimpatikus legyél. Ami számít, az a nyelvtudás. Csak angollal meg se próbáld!
2015. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!