Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékesítői tanfolyam, irodalo...

Értékesítői tanfolyam, irodalom, film, könyv?

Figyelt kérdés

A napokban egy rádiónál kezdtem értékesítői pályafutásomat, ezelőtt még nem foglalkoztam ilyennel és szeretnék minél több tudást magamba szívni.

Cégeket kell felkeresnem és elérnem, hogy nálunk hirdessenek.


Szeretnék minél több, minél hasznosabb információt, trükköt, "aranyszabályt", stratégiát meg tudni.


Tudna valaki (kizárólag magyar nyelvű) HASZNOS filmeket, videókat, linkeket, vagy bármit ajánlani, ami sokat segíthet?


A tudás értéke fontos számomra a leginkább, így természetesen nem sajnálom rá a pénzt sem, mint életreszóló befektetésre, így minden alternatívát szívesen fogadok.



2015. márc. 30. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egész értékesítősdiről a legtanulságosabb film a Glengarry Glen Ross.
2015. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Láttam azt a filmet :) De én főkként oktató videókra gondoltam, amik az értékesítés folyamatáról, stratégiáiról stb szól.
2015. márc. 31. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!