Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyire nehéz...

Budapesten mennyire nehéz munkát találni, akár egy olyan embernek akinek nincs érettségije, és pályakezdő?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, de érdekelne, hogy mennyire magasak az elvárások, mert pl. vidéki városokban eléggé, gondolok ilyenre hogy min. 5 év gyakorlatot kérnek stb.

2015. ápr. 6. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Érettségivel és nyelvtudással is nagyon nehéz, anélkül meg se próbálnám.
2015. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mivel ilyen emberből sok van, így nehéz. Nem véletlen mondják a kölöknek, hogy tanuljon... mert vannak szakmák ahol a munkavállaló tud válogatni az állások közül, de így nehéz dolga lesz Bp.-en is
2015. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha értelmes vagy, jó felfogású, simán találsz melót. Persze keresni kell, nem pedig otthon ülve várni a jó időt.
2015. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi hozzászólásokat! +
2015. ápr. 6. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha se szakma se gyakorlat semmiben, se érettségi, akkor gyakorlatilag semmit nem tud felmutatni. Esetleg ha jó értelmi képességű, és szerencséje van akkor felveszik és betanítják.
2015. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van szakmája esetleg? És milyen szakma? Ez lényeges pont.
2015. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beiratkozol mondjuk egy esti suliba és mindjárt másképpen néznek rád. Jómagam 36 évesen kezdtem el, és a környezetem csodálja, hogy bele mertem vágni. Szerintem egy melóhelyen is másképpen állnak hozzád, ha tudják, hogy tanulsz.
2015. ápr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

" Esetleg ha jó értelmi

képességű"


Ha még érettségije sincs akkor ez nem túl valószínű sajna.

2015. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakmája van? Nagyon nem mindegy. 8 általánossal szerintem abszolút sehová nem vesznek fel. Gyorséttermekben és boltokban is vagy diákok vannak, vagy olyanok akik legalább egy érettségit kipréseltek magukból. Sima 8 általános alapján én azt feltételezném egy emberről, hogy lusta mint az állat és/vagy teljesen sík agyilag.
2015. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!