Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb munkahely Aldi,...

Melyik a jobb munkahely Aldi, Auchan, Tesco? Hol a legjobb a fizetés?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Milyen pozícióban?
2015. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

bármilyen pozíció is, a tescot messziről kerüld el!


Én dolgoztam ott (elég jó beosztásban, nem áruházban) de borzalmas volt. A fizetés Jó volt de a vezetőség... nő comment...

2015. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aldi az összes közül .
2015. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Tesco most nagyon leépít, szerintem oda nem jutsz be. De én is csak rosszat hallottam róla, a légkörről, és a fizetésről is.

A férjem dolgozott az Auchanban, alapvetően szerette, nem volt rossz a fizetés sem. Aldiról sajnos nem tudok.

2015. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Messze az Aldi. Ha sok túlórát elvállalsz nettó 200 felett is lehet a fizetés.
2015. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Árufeltöltő, raktáros ami érdekel .

Akkor Aldi a legjobb fiztés es légkör szempontbol.

Melyikehez lehet bejutni biztosan ,könnyen ?

Aldiba ha részmunkába felvesznek elképzelhető később teljesbe alkalmaznak ?

2015. ápr. 7. 18:52
 7/21 A kérdező kommentje:

5/6 -os


Az jol hangzik.

Melyik poziciókba lehet annyit keresni ? Országosan egységes a fizetés az Aldi-nal ?

2015. ápr. 7. 18:55
 8/21 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a Lidl, bár azt nem kérdezted, de a fentiek közül az Aldi. Már ha a sima kasszás/eladó a munkakör...
2015. ápr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
78%
Én több helyen jártam már, most már egy jó ideje a Lidliben vagyok és ami tuti, hogy itt a magas fizi mellett több mint 25 ezer extra jár havonta és a minden percet kifizetnek… igaz meló azért van sok dumálgatásra nincs idő, de fiatal a csapat, pontosan megkapod a pénzed és a bkv bérletet is 100 százalékig fizetik. Az elején nem volt egyszerű, mert mindent kell csinálni, sütni, akciósárú, pénztár, leltár, szóval van pörgés de normálisan megtanítják nem úgy mint néhány helyen….
2015. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

# 8/9 -től kérdezem.


Van olyan az Aldinál aki nem kasszázik csak árufeltöltő , ők mennyit szedhetnek össze kb nettó ?


Mért van az hogy az Aldinál legtöbb meló részmunkaidős ? Azokra megéri pályázni ?


Raktári segédként vagy micsoda azt írják "kiemelt bérezés", ezt eddig csak boltvezető melónál láttam megemlítve .

2015. ápr. 8. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!