Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb munkahely Aldi,...

Melyik a jobb munkahely Aldi, Auchan, Tesco? Hol a legjobb a fizetés?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 18:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9/10 Akkor ha Bp-n jól fizetnek Hajdú-Biharban is .
2015. ápr. 8. 17:04
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez így van, hagyom itt az iskolai rendszergazdai melót (nettó 79) és megyek Lidlbe pénztárosnak. VICC.
2015. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldiban azért van részmunkaidő mert a többit túlórában fizetik. 5-6 órára bejelentve is száz ezer felett tudsz keresni. Az Aldi a legjobb higgyetek nekem.
2015. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

" rendszergazdai melót (nettó 79)"


De miért csinalod? Egy gyakornoknak többet fizetnek.

2015. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
# 12/14 Én is gondolkoztam hasonló kitanulásán ,de lettem róla.
2015. ápr. 24. 12:13
 16/21 A kérdező kommentje:
# 12/15 Nettó 100 felett ?
2015. ápr. 24. 12:15
 17/21 anonim ***** válasza:
Tesco diákként megérte, de állandósként nem csinálnám. ó ha havi 70-80at kapnak és ez még nem a legalacsonyabb fizetés. Karácsonykor állandó éjszakázással nem érte el a 100-at a fizetésük. Ha a szüleidnél laksz otthon, nincs lakbér csak a rezsibe adsz bele valamennyit + kajára költesz meg az egyebek akkor el lehet lenni belőle. De ha külön akarsz menni, esetleg a pároddal összeköltözni, albérlet/saját lakás, ne adj isten egyszer gyerek... hát ennyiből sztem nehéz. A legtöbb kollégámnak a férje/felesége/párja a dupláját kereste máshol mint ők így nekik jó volt, de egyedül boldogulni belőle lehetetlen.
2015. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
# 17/17 Ezt hogy érted ,akkor szerinted is jobb az Aldi,Lidl?
2015. máj. 18. 23:23
 19/21 BasicScale válasza:
55%

Azért azt hozzátenném, hogy a Tescoban sem olyan vészesek a fizetések. Igaz én a pékségen dolgozom, de átlag nettó ~110 a fizetésem, utoljára állandó éjszakában decemberben voltam akkor kaptam kb. 135 ezreket + a juttatás. Mivel elég kevesen vagyunk, így többszőr változik a beosztás, de ezt mind kifizetik korrektül! A túlórákat is elszámolják, még azt is, ha nem veszed ki a 30 percet.


Egyébként az erzsébet utalvány itt havi 5e volt, most emelték 8e ft-ra illetve aki 10-15 km-re lakik a munkahelyétől annak állják a bérletét, azt nem tudom, hogy az egészet, de a 80%-a az biztos. Nekem havi két hazautazásomat állják.


Igazából nem az áruházakkal van a probléma, hanem az emberekkel, mert ide tisztelet a kivételnek beteg/fogyatékosok járnak és nem, ismétlem NEM azokról beszélek akik valóban betegek ők erről nem tehetnek, de sajnos jelentkeznek olyan értelmi hülyék is, hogy nem tudják felfogni azt, hogy mit, hova kell kipakolni, szerintem aki nem ismeri azt a szót, hogy FIFO azzal nem lehet mit kezdeni és nem tudja betartani a szavidő figyeléseket.. persze, hogy ingerült mindenki, amikor valaki próbál jól dolgozni és akkor jönnek ilyen emberek és elrontanak mindent, szóval nem az áruházzal van a gond, hanem a sok gyökérrel.


Hozzáteszem én szerencsére az összes vezetővel és az igazgatóval is jól kijövök :-) De ettől függetlenül itt is sok a gond a munkatársaimmal is, de ha ettől eltekintek én szeretek itt dolgozni, pedig ez csak egy Tesco.. :-)

2015. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
12-es. Az informatikában az átlagbér 500 bruttó felett van. Én kb. nettóban keresek annyit, mert van 3 gyerekem.
2015. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!