Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a bruttó fizetése egy...

BMÁgica kérdése:

Mennyi a bruttó fizetése egy diplomás oktatásszervezőnek Budapesten tapasztalat nélkül és tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Szakmai tapasztalatom adminisztrációs területen (biztosítás) már van, ahol érintőlegesen kapcsolatba kerültem oktatással is, de eddig nem oktatás/képzésszervezőként tevékenykedtem. Most szereztem meg andragógia szakon, felnőttoktatás szervezőként a diplomámat és szeretnék a továbbiakban ezen a területen dolgozni, de nem tudom, hogy milyen bruttó bérigényem lehet reálisan. Kérem, hogy aki ezen a területen dolgozik és tud, segítsen! Előre is nagyon köszönöm mindenki válaszát!

2015. ápr. 8. 15:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Bérigényed bármennyi lehet, de nem lesz könnyű elhelyezkedni, mert rengetegen végeztek ilyen szakon. Javaslom ne csak oktatásszervezői munkákra jelentkezz, hanem bármi másra is ahova alkalmasnak érzed magad.
2015. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak oktatásszervezői állásokra jelentkezem, de elég sok ilyen jellegű hirdetés is van, ezért azt gondolom, érdemes megpróbálni. Azonban nem mindegy, hogy egy állást azért nem nyerek el, mert túl sok a jelentkező hasonló képzettséggel, esetleg már tapasztalattal, vagy azért, mert a bérigényemet nagyon mellé lövöm. Továbbra is várnék egy tól-ig segítséget, támpontot! Köszönöm!
2015. ápr. 9. 08:40
 3/31 anonim ***** válasza:

100-150 között nyugodtan mondhatsz. Vagy többre gondoltál?

Ha nyelveket is tudsz akkor persze picit többet kérj.

2015. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De gondolom nettó 100-150eFt-ot értettél, ugye? Bruttóban ezek szerint kb. 180-280eFt?
2015. ápr. 9. 23:20
 5/31 anonim ***** válasza:
3%
Dehogy nettót értett. Bruttót. Ilyen szakkal, tapasztalat nélkül hogy akarnál bruttó 200 fölött? Kezdő mérnökök sem kapnak annyit.
2015. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én netto 100-150et értettem igen. Nehogy már netto 100 alatt keress diplomával Budapesten. Meg se lehet élni annyiból ott!


Tudok olyanról aki csak netto 100-at kért és kapott. Aztán meg bosszankodott amikor kiderült, hogy az irodában a közvetlen kollegák mindenki netto 130-140-t kap ugyanolyan munkára.


De hát ő kért csak 100-at és meg is kapta, egy szava se lehet! ;-) Tulajdonképpen elégedett kéne legyen nagyon is, nem? ;-)


(A munka egyébként különösebb végzettséget nem igenylő, bármely értelmes ember által elvégezhető irodai, tehát akár a kérdező is belefuthatott volna.)

2015. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

" hogy

akarnál bruttó 200 fölött? Kezdő

mérnökök sem kapnak annyit."


Persze, hogy nem annyit kapnak. Hanem többet.

2015. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Oktatásszervezőként lennék csak kezdő a pályán, mint az indító kérdésben is jeleztem, adminisztratív területen 24 éve dolgozom, a feladat jellege lenne más. Gyesen vagyok és a régi helyemre nem vesznek vissza, viszont mivel lett egy diplomám január végén, gondoltam kezdhetnék vele valamit. Természetesen az eredeti ágazatban is keresek állást, de minden lehetőséget meg akarok ragadni. Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 10. 08:18
 9/31 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy nem annyit kapnak. Hanem többet."


Aha, olyan 200-230 körül max. Kérdező: ez szép, hogy neked van 24 év tapasztalatod, de más szakmában.

2015. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

" olyan 200-2qqq30 körül max."


igen kb ennyi nettoban de én bruttot irtam...

2015. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!