Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszerészként nem lehet...

Gyógyszerészként nem lehet elhelyezkedni? Jön a gyógyszerész munkanélkülidég?

Figyelt kérdés

Tudom, nem így kellene kezdeni, de mivel erre a szakra szeretnék menni, nézegetem egy ideje az álláshirdetéseket, hogy tudjam, mire számítsak. És elkeserítő!

Se a profession, se az olx, se a kozigallas.hu oldalakon nem találtam szinte egy meghirdetett gyógyszertári állást sem! Pedig én gyógyszertárban akarok majd dolgozni.


Mitévő legyek? Olyan állást szeretnék, amivel tuti lesz majd munkám, ezért megteszek mindent...



2015. ápr. 16. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Gyógyszerészeket saját,belső hírleveleken és gyógyszerész szakfórumokon keresnek a cégek.


2. Húgom,nem gyógyszerész,csak gyógyszertári-szakasszisztens,de amióta végzett egyszer volt munkanélküli 4 napig,és folyamatosan a munkájában dolgozik,ráadásul vidéken.

2015. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mypin.hu-n nézd. Minden nap van vagy 5 új állás.
2015. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Plusz a gyógyszertárazás kb. a szakma alja. A komoly állások az Egis, Richter, Béres, Meditop és hasonló helyek kutatás/fejlesztés/gyártás részlegein vannak.
2015. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Novartis, Bayer...
2015. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!