Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít luxusnak? Pl az...

Mi számít luxusnak? Pl az hogy nem csap vizet iszunk hanem palackozottat az is az?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Relatív..

Én szerintem a luxus az azt jelenti ,hogy:

nem dolgozunk

étteremben eszünk

3 autót használunk

250nm-es házban lakunk

Medence van az udvaron

Pálmafát télre faiskolába visszük "nyaralni"

Minden hónapban nyaralunk/búvárkodunk/túrázunk a tengerpart/hegyekben.


Részemről ennyi számít luxusnak.Elnézést ha más nem így látja ez csak szubjektív vélemény

2010. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más. Nekem például a Mizse víz nem luxus. De például az Evian az lenne.

A saját anyagi helyzetedtől függ és hogy mire költesz szívesen.

2010. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ásványvíz nem luxus, mert azt még megengedhetem magamnak. Viszont itthon főzök hétvégén, mert luxus minden hétvégén étterembe menni. Luxus munkahelyre kocsival járni, csak másfél km, oda simán elbiciklizem.Luxus a magánfogorvos, ennek a költségét máhonnan vonom el.Relatív, hogy kinek mi a luxus.
2010. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az számít luxusnak, amit nem engedhet meg magának. Van, akinek a mindennapi meleg étel is az, másnak a házi jakuzzi sem számít annak.
2010. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert apám lecseszett hogy lehet csap vizet is inni ezentúl!Hogy azon is spóroljunk.Én meg azt mondom hogy itt Pesten nagyon nem jó a minősége.(De tény hogy kinek mire telik)Köszi a válaszokat.
2010. febr. 20. 20:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Teljesen relatív, mi számít annak az anyagi helyzetedtől függően!

Nekem luxus: félévente új mobilt, évente új laptopot venni csak a divat miatt, minden évben külföldön nyaralni, síelni menni, drága márkás ruhákat venni hetente, minden nap venni ebédet és nem otthonról vinni,...

2010. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Venni kell egy viztisztítót, 20 ezerért már lehet venni szag és ízrontó naygaokat szűrő normális vízszűrőt.


A palackos ásványvíz télleg felesleges és drága

2010. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*anyagokat
2010. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, az, hogy a csapvíz ihatatlan, az ásványvíz-ipar reklámkampánya, semmi több. Magyarországon rendszeresen ellenőrzött, jó minőségű ivóvíz folyik a csapból. 38 éve iszom, sőt a szüleim több mint 60 éve, és mindenki makkegészséges a családban. Pedig lenne pénzünk ásványvízre, csak felesleges pénzkidobásnak érezzük. Sokkal értelmesebb dolgokra is költheti az ember a pénzét. Amúgy a palackozott vizekről meg az a hír járja, hogy a palack műanyagjából rákkeltő molekulák oldódhatnak a vízbe. Szóval az sem fenékig tejfel.
2010. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

A csapvíztől mindig beteg lettem, ha más nem, megfájdult a torkom tőle.

Az lehet, hogy a víztisztítóból még tisztán jön, de hogy milyen 70 éves rozsdás, dzsuvás csöveken folyik át, míg a csapomhoz ér, abba jobb bele se gondolni. Ráadásul az íze is egy merő klór.

Inkább éhezek, de nem iszok csapvizet.

2010. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!