Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kik-nél dolgozók, mik a...

Kik-nél dolgozók, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire korrektek, bejelentenek,tb, szabadság ilyenekre gondolok. most édeklődtem egy részmunkaidős állásról, ami napi 3X11 óra 70ezerért. Ami kissé kevés szerintem, de közel van.

2015. ápr. 22. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"napi 3X11 óra 70ezerért"

Ezt elírtad? Vagy tényleg napi 33 órát kell dolgozni a 24-ből? Mert Magyarországon ez sem kizárt. Például úgy hogy egy nap alatt kell 3 napi munát teljesíteni. Saját szememmel láttam ilyen esetet többet is.

Évtizedek óta zavartalanul működik több olyan cég ahol a dolgozók háromnegyede nincs bejelentve, vagy minimálbérre van bejelentve még az ügyvezető is. Az ellenőrzések során persze épp úgy rendben van minden ahogy Vizovicki birodalmában is mindig minden "rendben" volt, vagy ahogy a Quaestor-nál is. Ja és a dolgozók még dícsérik is a tulajt hogy milyen ügyes, stb.

2015. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt elírtam bocsi heti 3X11 óra.
2015. ápr. 22. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Ismerősöm dolgozik ott. Nem tudom, hogy mennyit kap, de ő nem részmunkaidős.

Ő is úgy dolgozik, hogy 3 nap egymás után, utána meg 2 pihenő.

Én gyerek mellett ilyen munkát nem tudnék elvállalni, mert nem bírom össze egyeztetni a családommal a munkát.

Akinek se kutyája, se macskája, annak valószínűleg teljesen jó munka.

Az anyagi része meg részmunkaidősnek reális, bár 10-15ezerrel megtoldhatták volna. De, kérdés, hogy kap-e a munkavállaló juttatást mellé (kaja jegy, stb) vagy sem?!

2015. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Eddig 40 órában kerestem 90-120 ezer között, ez 33 óra egy héten én a 80 reálisabb lenne azt hiszem. Hát ha heti 3 nap akkor 4 nap a szünet csak a magyar fizetések...

Kérdés hogy bejelentették az ismerősödet rendesen, van táppénz szabi rendesen?

2015. ápr. 22. 14:59
 5/13 anonim válasza:
126 ezer nettot fizet!!
2020. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Most, 2020-ban 126 ezer nettót fizet?
2020. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ma voltam interjún, igen, tényleg nettó 126 ezret fizet.
2020. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ez a nettó 126 ezer a teljes munkaidőre vonatkozik?
2020. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kedves utolsó, igen! (próbaidő alatt) Nevetséges is, mert ma már hasonló kaliberű boltokban legalább megkeresed a 150-et. Hitegetnek kafetériával, de konnkrét olyan elven működik, hogy próbaidő alatt kikészítenek, majd keresik az újabb áldozatot.
2021. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nemrégiben voltam állásinterjún, az ott dolgozók nagyon aranyosak voltak, de sajnos ez akkor sem felejteti el a bruttó 200 rugó fájdalmát, amire rátesznek kemény 8k cafeteriát mintegy kiszúrva az ember szemét.

A munkarend így nézne ki: 3 (de leginkább 4) lehúzott teljes munkanap, 45 perc pihenő - ez kivehető egyben vagy két részletben, bár üzletvezető ahogy beszélt ez inkább tűnt ámításnak hogy egyben ki lehet venni - plusz egy fél nap néha becsúszhat. 3 hónap betanulási idő, ez alatt nem jár az ott dolgozói kedvezmény(15%). Ezen felül fél évente (oké, erre nem emlékszem pontosan milyen időintervallumban adják, szóval ezt vegyétek egy csipet sóval)50% kedvezmény ha jól értelmeztem 25k rugóig.


Nekem őszintén szimpatikus hogy 3 (bár néha 4) munkanap van egy héten még ha az az egész nap el is megy, de a fizetés eszméletlen kevés mai szemmel. Egyszerűen nevetséges, hogy egy ekkora üzletlánc megengedheti ezt magának.

2021. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!