Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ssc/bsc-s munka csak...

Az ssc/bsc-s munka csak ugródeszkának jó vagy akár hosszútávű munkahely is lehet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkoztam el ma én is...
2015. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hosszú távú is. Általában elég nagy a fluktuáció ezeken a helyeken, így aki bírja azt az életet, annak lehetősége van házon belül mozogni előre.
2015. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is gondolkodtam már ezen. Igazából sztem elég nehéz innen máshova átmenni, ami nem másik ssc. én most látok benne annyi potenciált hogy hosszú távon maradjak.
2015. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy előre lehet lépni házon belül, de az is ssc... Igazából a csoportvezetőség számomra nem nagy kihívás, a felelősség és a fizu ugyan több, de valahogy same shit :P Pár napja nagy dilemmában vagyok. Nemrég dolgozok ilyen helyen, a fizu nagyon jó, máshol nem hiszem, hogy kapnék ennyit, de valahogy nem erre számítottam. Azt hittem, kamatoztathatom a cisco-tudásom, de maga a hálózatok ismerete a tényleges munka elenyésző részét teszi ki. És gondolkozom azon, hogy lépni kéne,de nem tudom, merre is lehetne. Logikusan csak felfelé,tehát jó lenne legalább ennyit keresni (de inkább többet :) ), viszont inkább hálózatos irányba mozdulnék. Viszont amire lehetőségem lenne váltani, az szintén ssc, csak más területen.
2015. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindegyik ssc ugy szar ahogy van , csak borzalmas van, ne mis tudom mire jo az a fos.. se elore lepes se relevans tapasztalatnak nem jo.. fizetni meg mindenhol hasonloan fizetnek az ilyen ssc kereteben elvegzett munkakert
2015. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
inkább ugródeszka szerintem
2019. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!