Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után 2 héttel rá...

Állásinterjú után 2 héttel rá lehet kérdezni, hogy vank-e már eredmény? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 hétig nem jeleznek, ne nagyon reménykedj. Ha kellesz, időben szóltak volna.
2015. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy náluk nagyon lassan haladnak a dolgok. És az interjúztató azt mondta, hogy ő velem szeretne dolgozni, de még a főnökének az áldása is kell a dologra.
2015. ápr. 25. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ezt mondja. Kérdezz rá egyszerűen. Jónapot, ez és ez vagyok, ekkor interjúztam, ilyen és ilyen pozícióra, szeretnék érdeklődni, van-e előrelépés a döntési folyamatban.
2015. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Én nem értem mit kell kérdezgetni. Ha téged választottak (2 hét után kétlem) majd szólnak. Minek kell valakinek a nyakára járni? Ez nem orvosi vizsgálat hogy megvan a szövettan eredménye.
2015. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem értem mit kell kérdezgetni."


Nézd, a döntés és az értesítés között mindenképpen eltelik valamennyi idő. Elképzelhető, hogy kapok közben egy másik ajánlatot, de az elsőt szívesebben választanám, viszont onnan még nincs értesítés. NYILVÁN rákérdezek az elsőre, mielőtt igent mondok a másikra, nem?


Na, látod, például ezért kell(het) kérdezgetni... Kicsit furcsállom, hogy ennyire sem futotta a kreativitásodból...

2015. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felhívod, megmondod ki vagy, voltál náluk, érdeklődnél h van-e már eredménye a kiválasztásnak.
2015. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én pont ma kérdeztem rá egyre. vissza jött a levél hogy nem engem választottak. lehet szidni de vissza irtam hogy köszönöm de tényleg nem tudom hogy ki kell nekik mert 15 éves szakmai tapasztalatom van. ott se fogok már dolgozni de valahogy elborult az agyam
2015. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne hisztizzetek, sokkal szebb vagyok mint a Józsi, okosabb is, viccesebb is, felháborító, hogy az Anett mégis őt választotta...
2015. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!