Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Morgan Stanley-hez vagy...

Morgan Stanley-hez vagy General Electric-hez érdemes IT-s gyakornoknak menni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az MS-ről rahedli kérdést láttam már az oldalon azoknak nézz utána, szerintem eléggé egybevágnak.. a GE-ről viszont semmit sem olvastam/hallottam...
2015. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőhöz felvettek és most gondolkozol?

Mert ha nem akkor probald meg mindkettőt aztán menj oda amelyik sikerül. Egyikkel se jársz rosszul szerintem.

2015. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Még nem vett fel egyik sem, bár egyik helyről LinkedIn profilom alapján kerestek meg ajánlattal.
2015. ápr. 28. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
az mstől? amúgy gyik alapján pénz jó, és mehetsz usa-ba egyszer.. viszont minden más negatív: légkör, előrelépés nem nagyon van, szakmai fejlődés szintén nincs és szart is kidolgoztatják belőled.. ráadásul 1az1ben ugyanezért a munkáért az ír vagy kanadai ms jóval több pénzt fizet, így még ha ez a tudat zavar, akkor ez is kellemetlen érzés
2015. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam a GE Healthcarenél imádtam nagyon a csapat családias,jó fejek a kollégák,szerettem ott lenni.

Csak hiányoltam a szakmai fejlôdést és nem volt lehetôség utazni külföldre.

Mindkettô jó cég MS-nél az a jo,hogy mehetsz Amcsiba is ki tudsz jutni,viszont kicsit elidegenedettebb a társaság.

2015. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" és mehetsz usa-ba egyszer"


Most ez mire jó? Ez mire érv? Aki ilyen szintű munkahelyre bekerül az ugyanugy mehet. Gyanítom a GE vagy bármely nagy multinál lehet ilyet ha nagyon jó vagy és USA-ba vágysz.

2015. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!