Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pestre érdemes elmenni munkát...

Pestre érdemes elmenni munkát keresni?

Figyelt kérdés
Ahol én élek, ott közel 90% a munkanélküliség. És salynos én is az vagyok. Még a munkaügyibe se tudunk elmenni, mert nincs pénz buszjegyre. De nem akarok börtönbe menni rablásért vagy gyilkosságért, ezért elterveztem, hogy eladom mindenemet, hátrahagyok mindent, és felutazok Budapestre munkát keresni. Nincs pénzem, így hajléktalanként lennék ott, amíg nem találok munkát. Mennyire könnyű pesten Munkát találni ?
2015. ápr. 27. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Csak ide érdemes.
2015. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
mihez értesz? mi a szakmád?
2015. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne így!

Sok lehetőség van, de azért itt sem az van, hogy jössz és azonnal munkát is találsz. Belekerülhet egy pár hónapodba.

Ha hajléktalan leszel, senki nem fog felvenni, kell egy állandó lakcím.

Az interneten keress állásokat, pályázd meg őket (gondolom Pesten is ezt tennéd).

Aztán, ha behívnak interjúra, akkor hozz magaddal még néhány önéletrajzot és hazafelé menet, ahol látod a kirakatban kitéve, hogy munkatársat keresnek, menj be és add be még egy pár helyre az önéletrajzodat.

Ha megkérdezik, hogy hogyan járnál be, akkor mondd azt, hogy albérletben laknál (gondolom abban laknál) vagy próbaidő után felköltöznél Pestre.

2015. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az elején sehol nem laknák, mert semmi pénzem nincs.
2015. ápr. 27. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalant nem fognak felvenni kb. sehova. És továbbra sem tudjuk, hogy mihez értesz (gyanús, hogy semmihez, ha ennyire titkolod...)
2015. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
8 osztályom van.
2015. ápr. 27. 16:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt a évi 500ft-ot is alig tudom összeszedni, ami a könyvtárhoz kell, mert itt minden nap 3 órát lehet netezni. Itt a környéken a legtöbben csak akkor dolgoztak, amikor börtönben voltak.
2015. ápr. 27. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
vagyis max betanított munkásként tudsz elhelyezkedni semmi értelme Budapestre menned akkor, keress munkát Fejér megyében, Győr-Moson-Sopron megyében vagy Komárom-Esztergom megyében, mivel itt vannak iparterületek, ahol a multik vesznek fel melóst
2015. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pestre 8 általánossal ne menj, semmi értelme.
2015. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!