Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számitogépem minden korábbi...

Jokla kérdése:

A számitogépem minden korábbi jel nélkül nem indult be, a kapcsolo alatti kis piros led lámpa fixen világit, nem hallani a hard drive mozgását, a fekete képernön egy kék szöveg (nincs jel). Ez mi lehetet?

Figyelt kérdés
A merevlemez (ami kivettem) müködik egy USB dobozban más gépen. Mindent kivettem ezután (videokártya, RAM-ok, anyalap alam. Aztán mindent vissza. Csoda, beindult. Nem szeretném ujra látni ezt az egynapos problémát, keresgetést (megrémültem, hogy mindent elvesztettem).

2014. nov. 25. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet kicsúszott valami, vagy por került a csatlakozókba.


"anyalap"

Ezen besírtam. :D

2014. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi van, áángolul motherboard! :D :D

Amúgy kérdező: Ez nekem is sima kontakt hibának tűnik, ez ellen tenni nem igazán lehet, de amint a mellékelt ábra (kérdésed leírása) mutatja, nem is nagyon kell.

A fontos adataid pedig legalább két különböző helyen legyenek meg!

G.

2014. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!