Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen típusú állásnak nevezik...

Milyen típusú állásnak nevezik a leírtakat?

Figyelt kérdés
Én mindig eladónak neveztem a boltokban (könyvesbolt, media markt, hipermarket, stb.) azokat az embereket, akik pakolgatnak dolgokat és a vásárlók néha odamennek hozzájuk, hogy merre van ez meg az. Főleg az utóbbi részét tartanám élvezetesnek, ilyesmi állást keresnék. Milyen címszó alatt keressek ilyen állást? Az értékesítő az ha jól értem más, nem? Mert az meg is akarja győzni a vevőt. Kell ezekhez az állásokhoz valami végzettség? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 5. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Eladónak nevezik. Te konkrétan könyvesbolti eladó OKJ-s képzés keretében válhatsz alkalmassá erre


[link]

2015. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!
2015. máj. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!