Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak az viszi sokra aki nem...

Csak az viszi sokra aki nem alszik?

Figyelt kérdés

Főnök egy ilyen született vezéregyéniség, össze is gyüjtött állitolag már pár milliárdot vén korára.


aztán mond ilyen sztorikat, hogy ő is szerette a nőket, DE SOSEM A MUNKA HELYETT!


tehát dolgozott 18 órát, dugott 4-et, aludt kettőt.


állítólag akkor már felesége is volt, de mint tudjuk az "értékes" férfiaknak elnézik a nők a megcsalást.


Én 26 vagyok, de már 8 óra alvással is tartósan megzakkannék, kéne vagy 10.


2015. máj. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az viszi sokra aki talpraesett meglátja a lehetőséget és használja is.
2015. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Á, nincs köze az alváshoz.
2015. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
politikai kapcsolatok kellenek , az alváshoz ennek semmi köze.. én pl szarul alszom, de ettől még nem viszem sokra :D amúgy ha neked 8 nem elég , na az majdnem akkora para, mint hogy én 5-nél többet csak néha tudok / =egésznapos fáradtság all the time/
2015. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az aki nem alszik, hanem aki képes dolgozni és karriert építeni 18 órán át.
2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, de amelett nem sok ido jut alvasra
2015. máj. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!