Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmával (nem diploma)...

Milyen szakmával (nem diploma) lehet a legkönnyebben állást találni külföldiként Japánban?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Hentai instructor
2015. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én úgy tudom, ha nem diploma, akkor semmivel. Mert elsősorban orvosokat, számtech-kel foglalkozó embereket fogadnak be.

Meg angol tanárra van kereslet, de abban mi hátrányban vagyunk, mert tanári diploma nem nagyon hatja meg őket, az a lényeg, hogy valaki anyanyelvű angol (vagy amerikai, ausztrál stb) legyen, akkor mindegy, mennyire ért a tanításhoz...

Persze ha sikerül beházasodnia valakinek, akkor könnyebben kap ott valami irodai vagy éttermi melót, hallottam már ilyen esetekről.


De hátha már hallott jobb híreket is.

2015. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Japánba nem lehet csak úgy kiköltözni, még diplomával sem lehet könnyen állást találni. Talán ha 10+ éves tapasztalattal rendelkező kardiológus főorvos vagy.

Se munkásokat, se középfokú végzettségűeket nem keresnek, még az egészségügyben sem, tehát az általában mindenhol keresett ápolói végzettség se jó.

Talán a szexiparban van lehetőség ahová nem kell diploma, vagy ha valamivel befutsz, pl. viszonylag sok magyar énekes népszerű arrafelé, ha ők szeretnének kiköltözni dolgozni, lehet nekik menne.

Vagy középfokú végzettséggel dolgozol egy japán cégnél, akik ki tudnak küldeni.

2015. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!