Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Sberbank fizetés szempontjáb...

A Sberbank fizetés szempontjából milyen?

Figyelt kérdés

A többi bankhoz hasonlítva milyen fizetéseket adnak?


A fióki fizetésekre is kíváncsi vagyok, bár a központba back office munkára akarok jelentkezni. Pénzügyes közgazdász Msc végzettséggel.


Köszi!



2015. máj. 10. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Én a helyedben kivárnék ezzel a jelentkezéssel.

Nagy átalakulás előtt van a cég.

Kvázi lehet hogy fejlesztik,de lehet hogy kivonulnak a Közép Európai országokból.

2015. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
én is hozzád hasonlóan banki back office-os munkakörökbe szeretnék jelentkezni - nem feltétlen ehhez bankhoz - pl.: kockázatkezelő, de ahogy látom az ilyen pozíciókhoz mind-mind tapasztalat szükségeltetik.. te hogyan tervezed ezt a problémát orvosolni, igazán érdekelne
2015. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dávid ***** válasza:
18%
Egy tapasztalt informatikusnak 370.000.-Ft-t fizet, ami nagyon sok, de ne feledd, bármikor kivonulhat.
2015. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem fog kivonulni, voltak rémhírek, de nem kell mindent elhinni.

A mai napig adnak hitelt, ha egy bank gondolkozna a kivonuláson, határozatlan időre felfüggesztené ezt a tevékenységét.

2015. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a 370 ezer bruttó vagy nettó?


Mert egy tapasztalt IT-s nek akár bruttó akár nettó k*urva kevés.

2015. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"A mai napig adnak hitelt, ha egy bank gondolkozna a kivonuláson, határozatlan időre felfüggesztené ezt a tevékenységét." --- ez mondjuk hatalmas tévedés, egy banki kivonulás mindig jól szabályozott folyamat, ahol valaki átveszi a portfóliót, éppen ezért akár az utolsó percekben is adnak hitelt.



Amúgy engem is érdekelne, hogy nettó vagy bruttó az a 370, mert bruttónak nagyon kevés, nettónak már rezeg a léc.

2015. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Bruttó 370 semmilyen backoffice pozícióban nem jó fizetés egy bankban. Nettóban ha jók a juttatások már elgondolkoznék rajta. (Autó vagy kiemelt prémium stb.)
2015. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!