Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet tudni az EAGLE...

TheJackal kérdése:

Mit lehet tudni az EAGLE OTTAWA gyárról?

Figyelt kérdés

Ma volt csoportos beszélgetés a településünkön,hogy ki szeretne menni.

Véleményeket kérnék mindennel ami a munkahelyhez kapcsólódik,fizetés pozíciók szerint,műszakok,mégis milyen munkahely,minden érdekel stb.

Privát üzenet is jöhet!

Előre is köszönöm!



2015. máj. 12. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom már tárgytalan, de azért válaszolok hogyha valaki rákeresne.

Annyiból korrekt a cég hogy nem trükköznek a felvételivel, nem felvételiztetnek állami támogatás miatt, nem bocsájtanak el embereket 1 hónap után. Fizetik a szolnoki bérletet, ingyenes buszjáratokat indítanak Szolnokon kívülre elég sok városba.


Viszont stresszes hely, tele van tapló idiótával, legyen az egy felkapaszkodott cutting coach, vagy egy csoportvezető, de a szabásztársak és a minőség ellenőrök is gondoskodnak a stresszfaktorról. Hogyha szerencséd van akkor kialakul egy kisebb csapat normális emberekből, és ugyan ahhoz a cutting coachoz, szabászhoz és meoshoz kerülsz, ez a jobbik eset. Van a másik, amikor minden nap meg fogsz lepődni hogy még nagyobb gyökerek közé kerültél mint előző nap.


Hogyha nem a szabász vagy meos leszel akkor van még a célzottsorizás, ez elég zombi munka, viszont sokkal nyugodtabb mint a meozás/szabás, minimális a felelősség.


Az elvárások sokszor irreálisak, ha betesznek egy modellre amit nem ismersz akkor is elvárják hogy annyit teljesíts mint aki hónapok óta rakja a modellt, ha 6 négyzetméteres bőröket tesznek eléd akkor is ugyan annyit kell teljesítened mint a másik asztal akik kihalásszák a 2-4 négyzetméteres bőröket. Meg vannak szállva a statisztikával, semmi más nem érdekli őket. Az hogy az egyik asztal végez a napi min. bőrmennyiséggel 7 óra alatt és 1 órán át beszélgetnek az nem zavar senkit, viszont hogyha te nem vágod le a normát le leszel baszva, hiába dolgozod végig a 8 órát.

2015. dec. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek ment a zöld pacsi, jól leírtad a dolgot. :DD

Üdv: egy meos.

2016. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Az első tényleg jól leírta!

Én egy hete mondtam fel, mert elég volt.

Nekem a munkával nem volt bajom, de az ott dolgozó embereket nem értem, hogy miért nehezítik meg egymás munkáját?!

Főlleg a szabászok a meosokét..

Örülök, hogy megszabadultam ezzektől a rossz indulatú emberektől.

Egy volt meos :)

2016. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor én se megyek oda az bizta. Köszi az infót még jóhogy rá kerestem!
2016. nov. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a munka a rossz, hanem a fizetések is. Tegyük hozzá pár éve a 3 műszakért netto 90-et fizettek. Már most meg lehet keresni a 110-120E-et is. De 3 műszak és az folyamatos álmatlanság, na meg a stressz amiről ott gondoskodnak neked folyton. Én első fizetésem 105E volt, hát húztam is a számat másfél éve érte. Ez volt 2016 januárjába. :D 3 műszak mellet ha vállalsz túl órát nem lesz magán életed.
2017. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
valakinek friss info a helyről? van olyan munka ott, hogy csak vinni kell cuccokat ide- oda?
2020. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan munkakörök igen, de nem hiszem hogy arra most pont keresnek embereket. Meg kell próbálni, mert nagyon sok pozíció van nálunk most talán felvétel is van.
2020. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hány éves kortól lehet menni oda?
2021. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18
2021. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!