Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti bevállalnátok így egy...

Ti bevállalnátok így egy állást? Vagy nagyon fárasztó lenne?

Figyelt kérdés

Adott egy álláslehetőség, napi 70km-t kellene ingázni (35 oda, 35 vissza). A probléma, hogy a busz közlekedés labilis, 2 órával hamarabb kell elindulni, mert nem mindig van, meg van hogy átszállás, stb... Taxi drága. Tehát arra gondoltam, hogy veszek egy 50ccm-es segédmotort (b jogsim van), és azzal ingáznék.

Szerintetek ez az alábbiak fényében mennyire fárasztó dolog?

Eddig 1km-re volt a munkáltatóm, és egyáltalán nem volt fárasztó munka. Motorozni 4 éve nem motoroztam, azelőtt volt egy Jawa-m. Persze a másik dolog, hogy október után csak muszáj lesz buszozni...



2015. máj. 19. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
35km az semmi.
2015. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mahjong ***** válasza:
88%
Ha jó az álláslehetőség és tényleg semmi alternatíva nincs, akkor érdemes lehet belevágni. 35 km nem akkora táv, ami pedig a telet illeti, olyan már nem nagyon szokott lenni, szóval lehet tovább is tudod azt a motort használni, ha felöltözöl rendesen. Esetleg kollega nem jár arra kocsival, hogy osztozzatok a költségen? Telekocsi nincs esetleg arra?
2015. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
35 km csak oda az 0. Nem is lehet kérdés, vállald el. Ki kell szorulnod a kis komfort zónádból, nem viszik házhoz a munkát, sajnos.
2015. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább valami nagyon kicsi, olcsó autót vennék (1.0 swift, lupo, stb..). Azzal legalább esőben / hidegben / hóban is tudsz menni és ha óvatosan vezetsz 4 liter körül kijössz, ami alig több, mint egy robogó.
2015. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennél többet ingázok kamasz korom óta. Teljesen kényelmes táv, ha van saját járműved. Én is egy kis fogyasztású kocsit javasolnék.
2015. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Autóm az van, csak az a helyzet, hogy van neki egy szép nagy benzinmotorja. Másikra nincs pénzem, ezt meg fél éve vettem és komoly összeget bukhatnák az eladásán. Ezért gondoltam kis motorra, 150-ből már bőven van választék, csak csomó hátránya is, ugye ha hó, eső van, meg ha nem bír 80-al menni az állandó előzgetések...

2015. máj. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!