Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha fizetni kell a külföldi...

Ha fizetni kell a külföldi utat munkavégzéshez, bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Németország, kínai étterem. Egyik ismerősöm van kint, ő nemrég hazajött, de vissza is ment. Utazás 55 ezer forint két busszal. Kaja, szállás ingyen van. Mi ketten mennénk és egy városba szeretnénk kerülni ezért úgy gondoltuk, hogy az én email címemről két önéletrajzot küldünk plusz fényképeket és motivációs levelet. (Az állásról tudomást ettől az ismerősömtől szereztem, ő irányított át egy közvetítőhöz.)

20/L

20/L


2014. márc. 12. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az utazás iszonyat sok. Ennyiböl már autóval is meg lehet járni oda vissza.

Akkor inkább kérj meg egy családtagot, hogy ennyiért vigyen ki titeket, a nagy motyókkal...

Anyukám sokszor jön hozzám frankfurtba vonattal vagy busszal. egy útra 10.000-20.000Ft között van a jegy.

2014. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ismerősömtől megkérdeztem, hogy lehet-e mással menni, de még azóta nem volt fenn.
2014. márc. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!