Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Passzív gyeden vagyok, úgy...

Passzív gyeden vagyok, úgy néz ki, van egy ismerős, aki alakítana nekem munkát és kérdezi, mit is szeretnék. Hogy fogalmazzam azt meg, hogy egyedül dolgozni lenne jó?

Figyelt kérdés

több céget ismer, nem tudja milyen területre tegyen be.

én eddig csak olyan helyen értem el sikereket ahol jóformán nem voltak kollegák, mert általában azok mindig rámszállnak, lejáratnak, akár a főnök előtt is.

de voltam már sikeres üzletvezető, pénzügyi vezető, de pl egy cipőbolti eladóként próbaidő után elküldtek, csupán mert a kollektívában nem tudok beilleszkedni :(



*az alakítana szó helyett a "tudna" lett volna, de nem engedi kitenni kérdésben.


2015. máj. 20. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt így őszintén.
2015. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pénzügyi elemző vagyok.

Ha te is VALÓBAN voltál pénzügyi területen, főleg vezető is, akkor tudod, hogy ezen a területen sok az önálló munka.

Pénzügyi vezetői múlttal én biztosan nem eladói munkakörben gondolkodnék.

Az analitikus könyvelő, tárgyieszköz könyvelő, de akár kisebb cégnél az adóreferens sem az a társasági személyiséget igénylő munkakör.

A kereskedelemben inkább szükség van a csapatmunkára, állandó kommunikációra a vevőkkel- pénzügyi vonalon kevésbé.

2015. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a végzettségem alapján úgy is gadasági, pénzügyi oldalt fognak nekem nézni

én csak azt próbálnám valahogy beleírni, hogy ahol nincsenek kollegák

(a cipőboltot nem írom bele nekik és nem is hasonló munkakörökről lenne sző)


úgy érzem azzal, hogy annyit írtam erről , hogy önálló munkavégzés az erősségem, szerintem nincs kellőképpen kiemelve, de a személyes megbeszélésen amire nem sokára kapok időpontot, én nem akarom magam lejáratni azzal, hogy beilleszkedési zavaraim vannak,(igazából amolyan csendes, elnyomhatós típus vagyok sajnos) csupán valahogy akár jó fényben magam feltüntetve de ezt valahogy közölni

2015. máj. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!