Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez egy valódi...

Szerintetek ez egy valódi álláshirdetés?

Figyelt kérdés

Mi lehet a buktatója egy ilyen munkahelynek?


[link]


2015. máj. 21. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy valós, ilyen egyszerűen nincs. Lehet nincs is mögötte valódi állás, csak valaki trollkodásbol felrakta.
2015. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg valós, de 100%, hogy erotikus masszázs (igen, látom, hogy ki van írva, hogy szexmentes, de akkor is).


Már abból gyanús, hogy fotót kérnek.

2015. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szigorúan szexmentes munka!"

ja, lehet hogy csak kiverni kell.

2015. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaaj, az ilyeneket felejtsd el! ki tudja miféle stri.ci tette fel ezt a hirdetést...
2015. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Önéletrajz nem, de fénykép igen? Tuti erotikus masszázs lesz ez.
2015. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szexmentes... tehát nincs dugás, csak kézzel és szájjal kell kényeztetni a vendéget... és tuti, hogy nem ennyi a fizetés. :D
2015. máj. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam, csak nem teljesen értettem, hogy lehet ez szexmentes... Naiv vagyok :D

Azért csak tájékoztatják a lányokat, nem? Vagy ilyenkor bedobják őket masszírozni, és akkor esnek pofára? Ez tök illegális, nem?

2015. máj. 22. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az szokott lenni a forgatókönyv, hogy telefonba még azt mondják, hogy "elit masszázs szalon, semmi sex, stb...", aztán mikor személyesen elmész a címre interjúra akkor szépen felvezetik, hogy azért csak erotikus masszázs (kiemelve, hogy semmi sex, tehát oké! Az, hogy le kell szopni az ügyfelet vagy ki kell verni neki meg semmiség).


Rengeteg lánynál bejön, mert elcsábulnak a pénzre.

2015. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért ez csak k*rvulás... Nem tudom, hányan jelentkezhetnek, de nem hiszem, hogy sokat, mert állandóan hirdetik, egyszerre tíz helyről.
2015. máj. 22. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Kb ehhez hasonló kategória lehet.


[link]

2015. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!