Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 19 éves vagyok, friss vállalko...

19 éves vagyok, friss vállalkozó, e. v formájában. Informatikával foglalkozom, hálózatépítéssel, telekommunikációval. Milyen támogatást, esetleg pályázatot tudnék megragadni? Köszönöm!

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

szerintem semmilyent.

Ha arra alapítottad a vállalkozást, hogy majd dől a lé támogatásokkal, akkor nagyon ráfázol.


Vannak még rendesen megrendeléseid, kiépített kapcsolataid?

2015. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ezért csináltam a vállalkozást. Csak érdekel, hogy milyen lehetőségeim vannak... Természetesen vannak.. És 10 autóból álló flotta, 20 bejelentett munkatárs..
2015. máj. 23. 16:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Aha, megillet a kamukirály cím.

Ha ekkora céged lenne, akkor Kft-d lenne és nem E.V.


Plusz ha ekkora tőkével rendelkeznél és lenne megfelelő embered aki megmondja milyen pályázatok vannak, vagy ki tudnál fizetni egy külsőst aki felhajtja neked.


Jah, és nem utolsó sorban, aki ennyire sikeres a szakmában, az nem a gyakorin kérdezget hasonlókat

2015. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Volt tőkém, és van is. De attól függetlenül úgy gondolom, hogy jogomban áll pályázni, és igénybe venni azt, ami jár. :) Én pedig úgy gondolom, hogy nem ide kell járni okoskodni. Miért alkalmazzak valakit azért, hogy pályázatokat figyeljen, és miért fizetnék külsős embernek, ha egyszer vannak itt segítőkész emberek is, akik benne vannak a dologban, és nem akadnak ki, ha írni kell pár sort. :) Taps.
2015. máj. 23. 16:25
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, itt a nyári szünet. A kötelező olvasmányokat azért ne hagyd ki! :)
2015. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért alkalmazz valakit aki pályázati tanácsadással és menedzseléssel foglalkozik?


Azért, mert attól, hogy kiírnak egy pályázatot még nem nyered meg. Ha esetleg megnyered, akkor nem menedzselted le a megvalósítást. Ha lemenedzselted a megvalósítást, akkor még nem számoltad el.


Én is egy friss vállalkozó vagyok 4,5 milliárdos kezdő tőkével, 820 alkalmazottal, és 600 autóból álló flottával.


Vicc az egész, amit leírtál.

2015. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Én szívesen segítek, hasonlóban utazok én is.

1 hónapja váltottam ki az E.V-t, tegnap meg megvettem a Morgan Stanley-t. Jövő héten valamikor összefutunk egy gyorsra a Nyugati aluljáróban?

2015. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tudok segíteni a kérdésben, de a magyar mentalitást jól tükrözik a válaszok.
2015. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnél pályázni. Már indulás előtt is lett volna, a többi meg inkább 2-3 éves működés után, meghatározott célra, meghatáozott feltétleke mellett és megfelelő fedezet, vagy önrész mellett lesz releváns.


( pl, munkahelyeteremtés, eszközbeszerezés, stb.)

Emellett függ attól, hogy hova van bejelentve a székhelyed is, hogy pályázhatsz -e?)

Valaki írta aprojektmenedzsementet, egész jól (nem minden projektben lehetsz önmagad projektmenedzsere is egyben)

2015. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Megjegyezném Cserpes István is alig két éve váltott Kft-re, addig E.V. volt. Szóval a sok primitív emberkének savanyú ám a szőlő nagyon...
2015. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!