Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 19 éves vagyok, friss vállalko...

19 éves vagyok, friss vállalkozó, e. v formájában. Informatikával foglalkozom, hálózatépítéssel, telekommunikációval. Milyen támogatást, esetleg pályázatot tudnék megragadni? Köszönöm!

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 14:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én meg megjegyezném, hogy a Cserpes 20 éves múlttal rendelkezik. Nem ugyanaz.
2015. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Persze, cserpes... Ő is gondolom úgy kezdte, hogy a kérdésben még az szerepel, hogy friss egyéni vállalkozó, pár órával később meg kiderül, hogy 10 kocsi+20 ember (ez ugye alaphangon 20 millió, és senkinek ne legyen kétsége, induló vállalkozókat nem szokott megdobni egyetlen bank sem egy 10 autóra szóló lízing lehetőséggel)


Dolgoztam az ország egyik legnagyobb hálózatépítő cégének, nekünk volt kb 2x ennyi kocsink, szóval egy 10 autós vállalkozás ezen a fronton már elég nagy...

2015. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Én csak leírtam, hogy egyáltalán nem lehetetlen, akár milliárdos árbevétel mellett is E.V-ként működni. A kérdező állításának valódiságát meg nem szeretném és nincs is értelme firtatni, mert azt csak ő tudja. Ha be akarja csapni minket, csak nyugodtan, de ettől neki nem lesz több. Nekünk meg nem lesz kevesebb, szerintem.
2015. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem, itt van például ez:

[link]


Szerintem itt mindenkinek, ahogyan nekem is az volt a baja, hogy a kérdező a képünkbe hazudott.


Ha azt mondja, hogy induló vállalkozó, akinek 0 tőkével kellene ingyen pénz, akkor is azt tudtuk volna mondani, hogy nincs, mint így, hogy bekamuzta, hogy rengeteg alkalmazott plusz kocsiflotta.

2015. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm, akik pedig továbbra is a baromi okos vonalukon haladva jaratjak a szajukat, azoknak meg egeszsegukre. Nem mondtam, hogy 0-ás tőkével álltam neki... 10 autó vásárlása volt 10.100.000 ft átírásokkal, kötelező dolgokkal együtt. Az alkalmazottak pedig a saját, általuk elkészített munkák után kapják a pénzt. Van egy alapbérük, a többi rajtuk múlik. Van olyan aki Április hónapban 300.000 forintot keresett, és volt aki 100 körül. Úgy, hogy valaki nem ismeri a háttérben történő dolgokat, és csak okoskodik nem látom értelmét.. 30 milliós alaptőkével kezdtem el vállalkozni, amely egy része szülői besegítés volt, egy része saját, magam által megkeresett pénzből, illetve befektetői segítség. Továbbra sem az a fontos számomra, hogy ebből éljek meg, mint egyesek... Ha van lehetőségem, akkor élnék vele, ha nincs akkor pedig értelemszerűen nem. A friss vállalkozás alatt nem egy 1 hónapja kiváltott vállalkozóira gondoltam. Lassan 1,5 éves a vállalkozás, továbbá partnereink is vannak, többek között a telekomnál vagyunk alvállalkozók. Nem egy pitiáner semmiről van szó. De tegnap egyeztettem egy leendő kollégával, Ő fog felelni a pályázatokért, a menedzsmentért. Ilyen egszerű.. Nem kell a rosszindulat. Köszi! Van elég.. Akik pedig normálisan válaszoltak, azoknak pedig köszönöm szépen! Szép estét!
2015. máj. 24. 21:54
 16/20 A kérdező kommentje:

#12:


Hát ha valami kamuszagú, akkor ez az. Ami NEM a legnagyobb, de igen nagy hálózatépítő cég, Magyar viszonylatban az a Hál-Ép Kft. Nekik 57 járműből álló flottájuk van. Ott a Horpácsi Kft. Nekik szintén nem kevés, viszont csak 30 járműből áll a flotta. Ezek a számok teljesen reálisak, és 97%-os a pontosságuk. Szóval... Hát igen.

2015. máj. 24. 22:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem! Akkor sem igaz! --- Ez lesz a válaszolók reakciója, boritékolom.
2015. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Alapból kamu, hogy vasárnap délután, 0 nappal az idea megszületése előtt végigzongorázott egy komplett kiválasztási folyamatot, és talált egy pályázati PM-et, és felvette úgy, hogy még pályázatok sem jelentek meg ebben a támogatási periódusban KKV-knek. (kivéve az eszközös pályázat, de az meg lezárult)
2015. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy kérdező? Melyik hónapban születtél?


Amúgy nehezen hiszem, hogy a telekom olyannal szerződik akinek nulla komoly referenciája van.



Persze ha a szülőknek ennyi pénze van, akkor ha adták mellé a kapcsolatokat is, talán még lehetséges.

2015. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

v [link]


Mondanám,hogy próbáld meg, de kb ez a szomorú valóság (ahogy korábban is írtam, valós projektmenedzserként):


4.2. Támogatásban nem részesíthetők köre

Az ÁÚF 2. - Kizáró okok - fejezetében szereplő feltételeken túl, az alábbi szempontok bármelyikének teljesülése esetén nem nyújtható támogatás azon támogatást igénylő részére:

a. amely olyan projektet kíván megvalósítani, amelynek tartalma a Felhívásban megfogalmazott célokkal nincs összhangban;

b. amely, vagy amelynek 100%-os tulajdonrésszel rendelkező tulajdonos vállalata nem rendelkezik legalább két lezárt (beszámolóval/SZJA bevallással alátámasztott), teljes (365 napot jelentő) üzleti évvel, az előtársaságként való működés időszaka ebbe nem számít bele;

c. amely jelen projektjének igényelt támogatása meghaladja a támogatási kérelem benyújtását megelőző jóváhagyott (közgyűlés, taggyűlés, illetve a tulajdonosok által jóváhagyott), legutolsó lezárt, teljes üzleti év éves beszámoló szerinti árbevételének (egyéni vállalkozók esetében az adóalapba beszámított bevételnek) az 50%-át;


Induláshoz meg lett volna korábban is hogy minden évben kétszer is van ez folyamatosan minden megyében:


[link]

2015. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!