Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sürgős! Mit tegyek félek a...

Sürgős! Mit tegyek félek a munkától?

Figyelt kérdés
szerdán megyek először dolgozni és nagyon-nagyon korán kell kelni de ezzel még nem is lenne probléma hanem attól félek hogy nem fogom bírni,feladom félúton vagy nem lesz erőm befejezni. Fizikailag rendben érzem magam hozzá de ezt a mentális félelmet hogy küzdjem le? olyan érzés mint egyből mélyvízbe ugorni.

2015. máj. 25. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez is csak úgy félelmetes, mint mnden más elsőre. Ha szerencséd van, olyan a munkahely, hogy a kollégák és a hangulat is kellemes, és akkor nem lesz probléma.


Mindenképpen tarts ki pár hétig, aztán belerázódsz. Sok sikert :)

2015. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan veszélyes. Tudod hányan félnek tőle és nem is folytatják. Inkább sorba állnak a segélyért.
2015. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni szar, de muszáj, ki fogod bírni, mint pár milliárd másik ember is. Próbálj gyorsan beletanulni, legyél érdeklődő, kérdezz, ha nem értesz valamit. Ha nem nagyon akarnak betanítani, te menj oda és kérdezgesd mi miért van és hogyan kell csinálni. Pár hét és belerázódsz.
2015. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn kezdek, és ugyanígy érzek! Rettenetesen szorongok, hogy hogyan fogok tudni helyt állni! Nekem bipoláris zavarom, ptsd-m, pánikzavarom, személyiságzavarom is van (8-szor voltam pszichiátrián). Remélem, nem veszítem el az állást...:(
2015. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyugi nem lesz semmi :) nekem nincsen semmi bajom azon kívül hogy rettentően zárkózott,csendes vagyok pedig párom szüleihez megyek dolgozni.
2015. máj. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!